Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Razem z narzeczoną planujemy złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ING. Narzeczona posiada umowę na czas nieokreślony, jednak ja posiadam umowę na czas określony. Jakie są warunki wzięcia mojej umowy pod uwagę? W szczególności ile umowa musi być ważna w przód? 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 1 z 6 (3 560 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytu hipotecznego Emotikon: Szczęśliwy Możemy wziąć pod uwagę obie umowy o pracę.

W przypadku umowy na czas określony , musi być ona podpisana od min. 6 miesięcy w momencie składania wniosku i ważna min. 12 miesięcy. Natomiast w przypadku umowy na czas nieokreślony - ważne, aby umowa była podpisana minimum 3 miesiące wcześniej.

Zachęcam od kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 65. Wstępnie obliczą zdolność kredytową i przedstawią ofertę.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
572
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (3 483 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Pani Karolino,

 

serdecznie dziękuję za odpowiedź. Jednak jestem zmuszony pogłębić temat.

 

Pracuję w projektach i niestety specyfika mojej pracy wyklucza mnie z warunku ważności min. 12 miesięcy  ważności umowy, aktualnie jest to 6 miesięcy. Czy definitywnie wyklucza nas to z kredytu w ING? Warunki, które Pani podała są bezwzględne czy jednak rozpatrujecie wnioski indywidualnie? Czy przy składaniu wniosku z takimi warunkami, w przypadku mojej umowy, warto dołączyć pismo od pracodawcy z deklaracją chęci zatrudnienia po okresie trwania aktualnej umowy umowy? 

 

Dodam, że kredyt, o który planujemy się starać jest w połowie naszej zdolności kredytowej. 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 3 z 6 (3 427 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Przy wnioskach składanych do końca maja, możemy wziąć pod uwagę dochód z umowy o pracę na czas określony, jeśli minimalny staż pracy to 12 miesięcy (minimum 6 u obecnego pracodawcy). W momencie złożenia wniosku umowa musi być ważna jeszcze minimum 6 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
65
9
19-05-2022
Wiadomość 4 z 6 (3 364 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dzień dobry,

 

Proszę o aktualne informacje o tym, jakie warunki zatrudnienia musi spełnić osoba zatrudniona w oparciu o umowę o pracę na czas określony, zainteresowana kredytem hipotecznym.

 

Dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
pinocaca
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2024
Wiadomość 5 z 6 (145 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz też również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 
Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
101
16
14-12-2020
Wiadomość 6 z 6 (63 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak loginu do konta w umowie

Witam, mam konto Mobi 13-17 na ING. Zepsuł mi się telefon, a nie pamiętam loginu. Sprawdziłam umowy o moje konto, ale rubryka, w której powinien znajdować się login do mojego konta jest pusta. Proszę

...

30-06-2024
Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Chciałbym podzielić się swoją negatywną opinią na temat obsługi klienta w ING. Dwa miesiące temu otrzymałem informację od banku z prośbą o złożenie oświadczenia na czym polega moja działalność gospoda

...

30-06-2024
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy