Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Kolejne nieustajace problemy z ING

Brak możliwości złozenia wniosku o wakacje kredytowe - po wejściu w kredyty wyskakuje komunikat błedi 0000006 . Z ing wieczne problemy …
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 1 z 6 (2 777 wyświetleń)

Re.: Kolejne nieustajace problemy z ING

Po dodzwonieniu sie jakimś cudem na infolinie banku konsultant pyta w czym problem ? Wiec go pytam czy nikt nie dzwonił w sprawie braku możliwości złożenia wniosku o wakacjach kredytowych . Po chwili stwierdza ze jest duże zainteresowanie wnioskami . Nie no … bank sie nie spodziewał .
Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 2 z 6 (2 720 wyświetleń)

Re.: Kolejne nieustajace problemy z ING

Już większość aplikacji banków padła. Trzeba trochę poczekać. Jak załadujesz do windy 50 osób to też nie pojedzie.
Kolorado
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
5
29-07-2022
Wiadomość 3 z 6 (2 706 wyświetleń)

Re: Kolejne nieustajace problemy z ING

Wielu klientów próbuje złożyć wniosek, dlatego mogą pojawić się chwilowe spowolnienia. Przepraszamy za utrudnienia. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 6 (2 705 wyświetleń)

Re: Kolejne nieustajace problemy z ING

Szkoda bardzo że te chwilowe problemy trwają na pewno od godziny a może i wcześniej.

Nie działa ani aplikacja Webowa ani Mobilna. Czyżby ING nie spodziewało się wzmożonego ruchu? A może świadomie bank utrudnia składnie wniosków wiedząc że nie ma wolnych terminów w placówkach na złożenie wniosku? 

Odpowiedz
0 Lajków
PawelWe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-07-2022
Wiadomość 5 z 6 (2 686 wyświetleń)

Re: Kolejne nieustajace problemy z ING

Przepraszamy za utrudnienia. Nie jest to celowe działanie. Mamy nadzieję, że udało Ci się złożyć wniosek. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 6 z 6 (2 541 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy