Odpowiedz

Aktywacja karty za granicą

Witam. W ostatni dzień pobytu w PL otrzymałem Moją kartę platnicza i nie byłem w stanie jej aktywować w Polsce. Moje pytanie jest takie czy ją aktywuje w Holandii ewentualnie poprzez infolinię?
Odpowiedz
0 Lajków
Remcio14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-10-2020
Wiadomość 1 z 4 (8 064 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty za granicą

Kartę możesz aktywować w bankowości internetowej: klikając w kartę, a następnie „Aktywuj kartę”. Możesz też kartę aktywować telefonicznie. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 32 357 00 12. Infolinia jest całodobowa. Aktywacja karty polega na nadaniu 4 cyfrowego pinu. Ważne jest to, aby po aktywacji karty pierwszą transakcję dokonać za pomocą nadanego pinu, nie zbliżeniowo.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (8 021 wyświetleń)

Re.: Aktywacja karty za granicą

Nie zrozumieliśmy się. Aby zakończyć aktywacje trzeba wykonać transakcje, czy zostanie ona zaakceptowana w Holandii? Wypłata w bankomacie z visa.
Odpowiedz
0 Lajków
Remcio14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (7 962 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty za granicą

@Remcio14 Ogólnie tak, uda Ci się aktywować ją również w Holandii. Tylko może Ci się to nie udać w pierwszym urządzeniu, do którego podejdziesz. W takiej sytuacji nie warto próbować drugi, czy trzeci raz przy tym samym bankomacie, tylko lepiej będzie, jeśli podejdziesz do kolejnego. Gdy już zadziała w jednym urządzeniu, będzie działa wszędzie (oczywiście wszędzie, gdzie honoruje się Visę). 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (7 907 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy