Odpowiedz

Aktywacja karty za granicą

Witam. W ostatni dzień pobytu w PL otrzymałem Moją kartę platnicza i nie byłem w stanie jej aktywować w Polsce. Moje pytanie jest takie czy ją aktywuje w Holandii ewentualnie poprzez infolinię?
Odpowiedz
0 Lajków
Remcio14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-10-2020
Wiadomość 1 z 4 (8 014 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty za granicą

Kartę możesz aktywować w bankowości internetowej: klikając w kartę, a następnie „Aktywuj kartę”. Możesz też kartę aktywować telefonicznie. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 32 357 00 12. Infolinia jest całodobowa. Aktywacja karty polega na nadaniu 4 cyfrowego pinu. Ważne jest to, aby po aktywacji karty pierwszą transakcję dokonać za pomocą nadanego pinu, nie zbliżeniowo.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (7 971 wyświetleń)

Re.: Aktywacja karty za granicą

Nie zrozumieliśmy się. Aby zakończyć aktywacje trzeba wykonać transakcje, czy zostanie ona zaakceptowana w Holandii? Wypłata w bankomacie z visa.
Odpowiedz
0 Lajków
Remcio14
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (7 912 wyświetleń)

Re: Aktywacja karty za granicą

@Remcio14 Ogólnie tak, uda Ci się aktywować ją również w Holandii. Tylko może Ci się to nie udać w pierwszym urządzeniu, do którego podejdziesz. W takiej sytuacji nie warto próbować drugi, czy trzeci raz przy tym samym bankomacie, tylko lepiej będzie, jeśli podejdziesz do kolejnego. Gdy już zadziała w jednym urządzeniu, będzie działa wszędzie (oczywiście wszędzie, gdzie honoruje się Visę). 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (7 857 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy