Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ale on nie miał problemu z poprzednim systemem tylko z obecnym...

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1051 z 1 332 (32 059 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@RAVPPrzykro nam, że masz taką opinię. Nowy system tworzyliśmy z klientami i w ten sam sposób chcemy go też rozwijać. Nowy system daje nam więcej możliwości rozwoju. Wprowadziliśmy też liczne funkcje, których nie było we wcześniejszej aplikacji. Coraz więcej osób przekonało się do Mojego ING. Mamy nadzieję, że podczas dalszego korzystania, dla Ciebie będzie równie wygodny.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 1052 z 1 332 (32 049 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

W weekend wgrywaliśmy poprawki do nowej bankowości. Być może wcześniej było to z tym związane. Jeśli w przyszłości ponownie zaobserwujesz podobny problem, napisz do nas.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 1053 z 1 332 (31 995 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


DziadekP pisze:
To ja Panu podpowiem. Składam zlecenie stałe do Taurona. Piszę za prąd faktury od do. I wszystko gra. Nie szukajcie dziury w całym.

To się nazywa Polecenie zapłaty. Akurat Tauron współpracuje z ING i dla zainteresowanych sprawa jest jeszcze prostsza. Dostajemy faktury do systemu. Robimy podgląd i zatwierdzamy i płatność z głowy.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1054 z 1 332 (31 941 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

DziadekP pisze:
To ja Panu podpowiem. Składam zlecenie stałe do Taurona. Piszę za prąd faktury od do. I wszystko gra. Nie szukajcie dziury w całym.

To się nazywa Polecenie zapłaty. Akurat Tauron współpracuje z ING i dla zainteresowanych sprawa jest jeszcze prostsza. Dostajemy faktury do systemu. Robimy podgląd i zatwierdzamy i płatność z głowy.


Proszę nie mylić polecenia zapłaty ze zleceniem stałym. Zlecenie stałe składam jeden raz na jakiś okres i płaci się SAMO. Polecenie zapłaty to upoważnienie dla firmy która sama za Ciebie obciąża twoje konto należną kwotą (może to być za każdy miesiąc inna kwota). Faktury do systemu musisz pamiętać, logować się i klikać w systemie (w starym, bo w nowym nie ma jeszcze faktur)

Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
4
08-03-2016
Wiadomość 1055 z 1 332 (31 928 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mam na myśli Moje faktury, oparte o usługę Invoobill.

Pytanie czy masz fakturę prognozowaną, wtedy możemy mówić o zleceniu stałym, bo kwota najczęściej jest jednakowa.

Gdy podajesz co miesiąc lub w innym okresie stan licznika to raczej tej usłudze bliżej do poleceń zapłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1056 z 1 332 (31 920 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Poza tym ... nie każdy chce zostać niewolnikiem instytucji min. Tauronu i zgadzać się na zlecenia stałe lub polecenia zapłaty. Ja rozumiem że wszyscy wkoło chcą nas uzależnić od swoich widzimisię i trzymać nas za mordę, ale są jeszcze ludzie którzy nie chcą się poddać tej komunie. Teraz zmuszają nas np. do posiadania telefonu komórkowego,a za chwilę wszystkich nas pochipują i będzie jak w filmach s-fi.
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1057 z 1 332 (31 917 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Kłania się czytanie ze zrozumieniem i pisanie(mówienie) na temat. Obie czynności do nauczenia w szkole w latach 1950 - 1970. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
DziadekP
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
4
08-03-2016
Wiadomość 1058 z 1 332 (31 921 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Co do firmy Tauron to z tego co jest napisane na ich stronie internetowej to nie ma na razie możliwości uruchomienia polecenia zapłaty. Jeśli zaś chodzi o usługę Moje Faktury to dla mnie jest to akurat duże udogodnienie bo tutaj mam już wszystko wypełnione i znajduje się to w konkretnym miejscu - nie muszę szukać w odbiorcach (wcześniej we wzorcach w starej wersji systemu). Korzystam praktycznie od początku i jak dotąd nie wystąpiły u mnie z tym problemy. Zaznaczam jednak, że mam faktury z góry prognozowane i nie wiem jak to działa w przypadku klientów, którzy na bieżąco podają stan swojego licznika.
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 1059 z 1 332 (31 906 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawie ja jestem od lat i chcę być nadal niewolnikiem polecenia zapłaty. Jeśli się da, to z radością oddaję się w niewolę.
Jedyny Tauron nie chce brać niewolników i z nim mam wieczny kłopot jako wolny człowiek.
Odpowiedz
0 Lajków
Jamniczek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
15
22-02-2017
Wiadomość 1060 z 1 332 (31 858 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy