Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

System coś spowolnił (ciągle kręcą się kółka albo bardzo dłuuuuuugo strona się ładuje, ewentualnie jedne elementy strony szybciej się ładują a inne wolniej)  - zarówno w wersji komputerowej jak i mobilnej. Sprawdziłam na dwóch przeglądarkach internetowych i jest to samo.  Tak już jest chyba trzeci dzień, a wcześniej wszystko działało normalnie. Nie wiem, czy może trwają jakieś prace technicznie, ale na blogu niczego nie wyczytałam...Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 991 z 1 332 (6 775 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Co się dzisiaj dzieje z nowym systemem? Kółka kręcą się w nieskończoność, nie działa przycisk przejścia do starego systemu... Nie mogę nic zrobić. Internet działa, wszystko się otwiera tylko nie bankowość ING. Tylko stary system na komórce mnie w tym momencie ratuje.

Widzę, że nie tylko ja tak mam...

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 992 z 1 332 (6 773 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To są jakieś jaja. Pilnie potrzebuje dokonac transakcji a od kilkunastu minut nie da się zalogować. I to nie pierwszy raz jak takie problemu występują. Czas szukać innego banku...

Odpowiedz
0 Lajków
spinor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
30-03-2017
Wiadomość 993 z 1 332 (6 753 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Chcę doładować ŚKUP - przez Blik anulowano bo za długo, a przez "Płać z ING" ciągle kręci się kółko... Zlitujcie się... Emotikon: Wściekły

Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 994 z 1 332 (6 738 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Z pewnością nie tylko ty.

Mam problem z uruchomieniem Maklera, po wybraniu tej zakładki system automatycznie mnie wyrzuca tzn. wylogowuje. Może moderator mógłby wykazać się zrozumieniem problemu i udzielić odpowiedzi za ile czasu te błędy techniczne zostaną usunięte?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Energetyk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
12-09-2016
Wiadomość 995 z 1 332 (6 655 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wiadomo kiedy będzie możliwość robienia przelewów?

Powiliście sie reklamować "ING, bank z upośledzonym dostępem do Internetu".

Odpowiedz
0 Lajków
PussyDestroyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-03-2017
Wiadomość 996 z 1 332 (6 621 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Jest już ok. Błąd techniczny trwał jedynie 1,5h ale w nowej wersji systemu takie awarie zdarzają się dosyć często (zdecydowanie za często). Nie mam tutaj personalnie do nikogo pretensji, domyślam się że odpowiedzialni za taki stan rzeczy są informatycy którzy stworzyli dla ING ten nowy profesjonalny, niezwykle "intuicyjny" i kolorowy system (system - tragedia). Może gdyby ci wszzyscy mądrale wyszli z założenia, że lepsze jest największym wrogiem dobrego, to nie mielibyśmy teraz takich utrudnień.

Szkoda jedynie starej dobrej SidomyOnline, może warto w takim razie przeanalizować wszystkie opinie użytkowników nt. nowego systemu i w przypadku braku akceptacji ze strony klientów banku podjąć się próby przywrócenia przez ING starej wersji. Szczerze to ciekaw jestem, czy taka opcja jest jeszcze realna...

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Energetyk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
12-09-2016
Wiadomość 997 z 1 332 (6 603 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Mi też bardzo tego brakuje. W Przelewach wzorcowych miałam utworzone grupy, gotowe tytuły przelewów. Sznowni informatycy z ING, nie psujcie tego, co było dobre!!! Czekam na powrót przelewów wzorcowych.

ursfic
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
30-03-2017
Wiadomość 998 z 1 332 (6 544 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Energetyk pisze:

(…)Nie mam tutaj personalnie do nikogo pretensji, domyślam się że odpowiedzialni za taki stan rzeczy są informatycy którzy stworzyli dla ING ten nowy profesjonalny, niezwykle "intuicyjny" i kolorowy system (system - tragedia). Może gdyby ci wszzyscy mądrale wyszli z założenia, że lepsze jest największym wrogiem dobrego, to nie mielibyśmy teraz takich utrudnień.(…)


Drobna uwaga -- ci okropni "informatycy" tworzą, to co im się każe i jakie przyjdą wytyczne -- jak "zarząd" powie, że chce kółeczka to ci biedni informatycy muszą zrobić kółeczka - tak to wygląda w projektach. I dosyć często to właśnie góra ma idiotyczne pomysły i pomstują na nie zarówno odbiorcy (którzy tego muszą używać) i informatycy (którzy muszą to oprogramować i tym zarządzać)...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 999 z 1 332 (6 535 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Energetyk pisze:

Z pewnością nie tylko ty.

Mam problem z uruchomieniem Maklera, po wybraniu tej zakładki system automatycznie mnie wyrzuca tzn. wylogowuje. Może moderator mógłby wykazać się zrozumieniem problemu i udzielić odpowiedzi za ile czasu te błędy techniczne zostaną usunięte?

Pozdrawiam


Przepraszamy, że odpowiadamy z opóźnieniem. Faktycznie wczoraj mieliśmy spowolnienia związane z działaniem usługi. Dzisiaj usługa działa poprawnie.
Jeżeli ponownie pojawi się kłopot z uruchomieniem usługi Maklera, proszę o kontakt z naszą infolinią.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 1000 z 1 332 (6 388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy