Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

To może korzystaj z wersji mobilnej? Także polecam Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 641 z 1 332 (14 837 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ode mnie za to dostałeś. jakby się dało to dałbym i z pięćdziesiąt bo to co zrobiono z interfejsem to zbrodnia. Patrzę i co widzę? Chaos, niepotrzebne mi zupełnie informacje o wydatkach, jakieś wyliczenia z kosmosu ile to wydałem w miesiącu czy w roku. Do tego historia ze wszystkich kont naraz po prawej stronie co tworzy kolejny chaos. Cała strona chodzi chyba dwa razy wolniej niż stary system, często więcej czasu oglądam kręcące się kółeczko niż potrzebuję na wyszukanie informacji.
Nie wierzę ludziom z banku którzy twierdzą, że nowa wersja była tworzona przy współudziale użytkowników. Chyba kolegów z firmy, którzy chcąc nie chcąc musieli zgodzić się na nowy, genialny wygląd.
A wystarczyło dodać kilka opcji w konfiguracji systemu i mogłoby być o wiele lepiej pomimo prędkości żółwia. Np. Startuj z rozwiniętym menu "Moje finanse". Tam przynajmniej widać wszystkie rachunki w normalnej, tabelkowej postaci. Albo "Nie analizuj wydatków" lub "Ukryj analizę wydatków". "Usuń kółka z ekranu głównego". "Usuń historię z ekranu głównego". "Usuń okna "Warto wiedzieć" z ekranu głównego". Itp. Kilka opcji i każdy ustawiłby sobie widok jaki mu odpowiada.
Na tym forum było mnóstwo postulatów od prawdziwych użytkowników i jakoś bank nie zareagował.
Ty masz 32 cale, a zobacz jak toto wygląda na komórceEmotikon: Szczęśliwy Absurd. A do tej pory była taka fajna i szybka aplikacja. Aż się chciało czasami skorzystać. Szkoda gadać.
Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 642 z 1 332 (14 817 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Mitchris Możesz zmienić limity ogólne dla transakcji BLIK. Jesli chodzi o przelewy na telefon, są to limity sztywno ustalone. Jednorazowy przelew nie może przekroczyć 200 zł a dzienny limit dla przelewów wynosi 500 zł.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 643 z 1 332 (14 776 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Trafnie to ująłeś. "Stara" strona banku była przejrzysta.  Nowa jest totalnie do du... .  Bank powinien choc troche kierowac się sugestiami klientów. Jak nie to zaczną zmieniać bank i tyle ....

Odpowiedz
0 Lajków
PanCerny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
12
10-09-2016
Wiadomość 644 z 1 332 (14 768 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@PatrykW Rozumiem, osobiście wołałbym mieć możliwość ustawienia limitu przelewu na telefon na 0 zł. Przydało by się, żebyście dodali możliwość ustawienia własnych limitów.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 645 z 1 332 (14 733 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Popieram propozycję @Mitchris 

Dzienny limit wszystkich przelewów na telefon od 500 do 1.

Jednorazowy przelew od 200 do 1 lub jeżeli całkowity dzienny mniejszy niż 200 to od max tej kwoty.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 646 z 1 332 (14 707 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A jak kupisz sobie w Biedronce telewizor czy laptopa to system zaliczy ci to radośnie jako wydatki "Wydatki podstawowe". Kanapka czy węgiel do grilla na stacji benzynowej to "Samochód i transport".

A moderatorzy pewnie zaraz mi napiszą, że mogę sobie zmienić. Bo ja pewnie nie mam co robić tylko będę analizował swoje wydatki i poprawiał w internecie, żeby balonik lepiej wyglądał.

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 647 z 1 332 (14 693 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dalej nowy system błędnie pokazuje kwotę transakcji kartą w danym miesiącu rozliczeniowym. Mamy już 2 października, a w szegółach karty dalej widnieje kwota z poprzedniego miesiąca jako suma transakcji w bieżącym okresie rozliczeniowym. Po przełączeniu się na starą wersję wszystko jest ok.

Odpowiedz
0 Lajków
somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 648 z 1 332 (14 632 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Konto usunięte Przekazałam Twoją propozycję do zespołu, który zajmuje się usługą i aplikacją Moje ING.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 649 z 1 332 (14 597 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

@romil Chcielibyśmy sprawdzić przedstawiony przez Ciebie przykład. Proszę o kontakt:

  • przez usługę internetową zakładka Wiadomości lub
  • telefonicznie 32 357 00 10.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 650 z 1 332 (14 566 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy