Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Produkty firmowe udostępnimy w drugiej połowie roku.
Natomiast zlecenia walutowe jako klient indywidualny będziesz mógł realizować jeszcze w tym miesiącu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 451 z 1 332 (7 136 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Bardzo podoba mi się nowa funkcja serwisu KręcąceKółko - bardzo ułatwia korzystanie z bankowości internetowej a możliwość zrelaksowania się od kiluminutowego gapienia w nie jest po prostu niesamowita!

Przy próbie przeładowania strony dostajemy radosny komunikat (Nie udało się pobrać danych):

https://www.dropbox.com/s/1ksuh1zrnynttyn/Screenshot%202016-05-09%2014.17.04.png?dl=0

po czym jesteśmy wylogowywani z systemu...

wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 452 z 1 332 (7 110 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@wojciech Przepraszamy za utrudnienia związane z logowaniem do bankowości internetowej i niedostępnością strony. Pracujemy już nad rozwiązaniem problemu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 453 z 1 332 (7 104 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ktoś z moderatorów jest w stanie odpowiedzieć gdzie podziała się klawiatura ekranowa na stronie logowania w przeglądarce Safari ???

Zaznaczam, że klawiatura ekranowa jest dostępna przy logowaniu się do starego ING BankOnline. Czyli co, pojawia się i znika ??

 

Drugie pytanie: jeden z Was, moderatorów zapowiedział na ten tydzień przegląd nowości w "Moje ING". Kiedy i w jakiej formie zostanie to opublikowane ? Nie chciałbym przegapić, a zastanawiam się nawet czy nie wziąść urlopu jak będzie dużo czytania.

 

Pozdrawiam moderatorów, którzy wnikliwie czytają i analizują posty klientów. 

sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 454 z 1 332 (7 084 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam

 

Czy wiadomo kiedy w tym roku zostanie dodana mozliwosc obslugi kont firmowych w nowym systemie.

Bez tego cały nowy system jest dla mnie bezużyteczny.

Odpowiedz
0 Lajków
alucardpl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
02-12-2015
Wiadomość 455 z 1 332 (7 038 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Parę postów wyżej pisali, że w drugiej połowie roku.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 456 z 1 332 (7 024 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@sud1 jeśli zmniejszysz rozdzielczość ekranu, klawiatura ekranowa powinna być widoczna.

Pracujemy jeszcze nad podsumowanie.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 457 z 1 332 (6 978 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinBa pisze:

@sud1 jeśli zmniejszysz rozdzielczość ekranu, klawiatura ekranowa powinna być widoczna.

Pracujemy jeszcze nad podsumowanie.


Czy to jest jakaś kpina? Przeież system powinien być uniwersalny a tutaj okazuje się, że działa tylko w określonych warunkach...

 

Dla informacji - obecnie najczęściej rozdzielczość dyktowana jest przez urządzenie (rozdzielczość natywna ekranu) i zmienianie jej jest raczej niezalecane...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 458 z 1 332 (6 975 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinBa pisze:

@sud1 jeśli zmniejszysz rozdzielczość ekranu, klawiatura ekranowa powinna być widoczna.

Pracujemy jeszcze nad podsumowanie.


Dobry żart. Nie zamierzam zmniejszać rodzielczości, może jeszcze specjalnie dla Waszego systemu mam sobie kupić nowy komputer ?. Logując się do ING BankOnline na tej samej rodzielczości klawiatura ekranowa jest dostępna, to oznacza że Wasz wspaniały system "Moje ING" jest niedopracowany. Poza tym przy mniejszej rodzielczości na innej przeglądarce, po włączeniu klawiatury ekranowej do wpisania hasła, ledwo mieści się ona na ekranie komputera. To jest jakaś paranoja, takie rady wsadzie sobie w ... buty.

 

Podsumowanie ? Aż tyle zmian było od listopada 2015 ? Chyba tylko skopane kompletnie przelewy wzorcowe.

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 459 z 1 332 (6 965 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


MarcinBa pisze:

@sud1 jeśli zmniejszysz rozdzielczość ekranu, klawiatura ekranowa powinna być widoczna.

Pracujemy jeszcze nad podsumowanie.


 

@MarcinBa

Twoja "porada" jest do niczego, zmiana rozdzielczości ekranu nie wpływa na pojawianie się lub znikanie elementów strony logowania do systemu "Moje ING", dziwne by było gdyby coś takiego miało miejsce. Jest to ewidentny błąd systemu transakcyjnego "Moje ING" - brak klawiatury ekranowej w przeglądarce Safari. Jeśli jednak ze strony banku są zalecane tego typu porady, to mnie już nie dziwi, że nowy system transakcyjny tak wygląda i działa. Kręcące się kółka i bąble to priorytet, a na dodatek finansometr który jest a jednocześnie go nie ma.

W następnej odpowiedzi moderatorów dowiem się zapewne, że "Moje ING" nie jest dostosowany do przeglądarki Safari i zalecane jest korzystanie z innych wspieranych przez ING przeglądarek.

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 460 z 1 332 (6 942 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy