Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?

---
Wojtek Em
Odpowiedz
0 Lajków
WojtekEm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
28-12-2015
Wiadomość 141 z 1 332 (6 656 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Zauważyliśie jak pięknie ING nas zaczął olewaćEmotikon: Szczęśliwy Juz od kilku maili żaden z Moderatorow i Adminów nic nie powiedziałEmotikon: Szczęśliwy Pewnie się obrazili o to kolorowanie kółek aby było w nowej wersjiEmotikon: Szczęśliwy.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 142 z 1 332 (6 649 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie obrażamy się Emotikon: Szczęśliwy Nie przeszkadzamy również w dyskusji Emotikon: Szczęśliwy Wszelkie zgłaszane przez Was sugestie i opinie (pozytywne i negatywne)  są dla nas bardzo cenne.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 143 z 1 332 (6 637 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

WojtekEm pisze:

No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?



Zgadza się. W Moim ING wcześniej zapisanych odbiorców wyszukujesz w historii. A z historii nie możesz usunąć danej operacji. Więc jeśli w ING BankOnLine usuniesz odbiorcę, to i tak wyszukasz przelew.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 144 z 1 332 (6 610 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

DominikRas nie do końca mnie zrozumiałeś. Odświeżenie interfejsu jest bardzo potrzebne, bo dawno temu nikt nic z tym nie robił, ale to co zrobiono to moim zdaniem nie przystoi na tak schludny w każdym calu bank. Rozumiem, że bank zatrudnił kogoś, który zrobił z prawdziwych dywaników w placówce banku okrągłe bańki w nowym systemie transakyjnym lecz moim zdaniem to nie przystoi na tak poważny bank, a Konrad naprawdę postarał się, aby wizerunkowo odbierano bank w taki sposób. Usługa finansometru, wspomnianych okrągłych baniek, co przypominają mi owe dywaniki i innych jak dla mnie zbędnych rzeczy powinna być jak już wspomniałem konfigurowalna, bo nie każdy chce z takich dodatków korzystać. Niektórzy wolą mieć nadzór nad swoimi pieniędzmy w swój sposób. Reasumując stary system do uśmiercenia, nowy konfigurowalny z odświeżonym wyglądem (kolorami), lecz bez "baniek" w prostym układzie wierszowo - kolumnowym.

Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 145 z 1 332 (6 593 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

 No i super, a gdzie jest Twoim zdaniem błąd?
Stary system pozwalał definiować odbiorców, w nowym nie definiujesz odbiorców tylko podpowiada on odbiorców na podstawie historii przelewów.
Usunąłeś odbiorcę ale nie transakcję z historii, dlatego nadal masz podpowiedź.
@IwonaP - zgadza się czy coś źle rozumeim?

 

 

Jako historyczny przelew również się wyświetla i to jest w porządku. Ale jako odbiorca już nie powinien gdyż jest skasowany.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 146 z 1 332 (6 507 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

29.01.2016 zbliża się coraz szybciej... Taka cisza tu bo chyba wszyscy już opuścili ING i poszli gdzie indziej...Emotikon: Szczęśliwy
Z innej beczki: dziś na zakupach miałem potrzebę wyciągnięcia gotówki z sieci poza ING i tak się przez chwilę zastanowiłem kurczę czy ja jeszcze mogę czy już ściągną kasęEmotikon: Szczęśliwy a za moment juz tak będzieEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 147 z 1 332 (6 062 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Ja już testuję inne konto. Wypłaty z bankomatów darmowe na całym świecie, nic za konto nie płacę. Jak parę miesięcy nie zauważę istotnych problemów, przenoszę też konto firmowe. I bankowość internetowa czytelna i dla dorosłych.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 148 z 1 332 (6 035 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Napisz do mnie proszę na private maila z nazwa banku. Chętnie zapoznam się bo 29.01.2016 zbliza sie coraz szybciej. Dzieki
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 149 z 1 332 (6 031 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

I do mnie też Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 150 z 1 332 (5 968 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy