Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

A teraz pytanie z serii "jest jeszcze rano"Emotikon: Szczęśliwy
Gdzie mozna w aplikacji mobilnej odczytac wersje ktora mamy zainstalowana na telefonie?
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 81 z 1 332 (53 086 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

@ellukes, cały czas będziemy rozwijać i ulepszać naszą bankowość internetową. Jeśli masz uwagi do nowego systemu, zawsze możesz je zgłosić klikając na „napisz opinię” w Moje ING. Bierzemy również pod uwagę wszystkie sugestie i staramy się pogodzić oczekiwania różnych użytkowników.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KamilaC
Moderator
Moderator icon
183
71
04-09-2015
Wiadomość 82 z 1 332 (53 049 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

@DominikRas responsywnosc strony sprowadzona zostala do zastosowania wiekszych czcionek i przyciskow tak, aby dalo sie z niej korzystac na wiekszosci urzadzen. Przykladem jest strona glowna na PC/tablecie gdzie babelki zajmuja 2/3 a historia wcisnieta jest po prawej stronie ledwie sie mieszczac i stanowiac i tak malo interesujacy widget z braku dostatecznych szczegolowy transakcji. Inne szczegoly podawalem juz duzo duzo wczesniej.

Odpowiedz
0 Lajków
ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 83 z 1 332 (53 025 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Keicam
Od razu po uruchomieniu aplikacji jej wersja pojawia się na samym dole. W opcji "Ustawienia aplikacji" w telefonie również powinieneś znaleźć taką informację.
Odpowiedz
0 Lajków
LeszekP
Były moderator
Były moderator icon
20
5
12-10-2015
Wiadomość 84 z 1 332 (52 994 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Trochę z innej beczki. Jak można ustawić żeby bankowość internetowa zawsze otwierała się w nowym systemie? Trochę irytujące ze musze się za każdym razem przełączać.
Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 85 z 1 332 (52 951 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Wyszukiwarka znajduje (wyświetla) 3 razy tego samego odbiorcę oprócz przelewów oczywiście. A zapisany jest tylko jeden o szukanej nazwie.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
5
05-12-2015
Wiadomość 86 z 1 332 (52 922 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Dodajcie opcję ustawienia domyślnego rachunku z którego mają być dokonywane transakcje. Irytujące jest iągłe wybieranie z którego chce się dokonać przelewu.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
161
73
05-11-2015
Wiadomość 87 z 1 332 (52 828 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Stonish napisali:
Trochę z innej beczki. Jak można ustawić żeby bankowość internetowa zawsze otwierała się w nowym systemie? Trochę irytujące ze musze się za każdym razem przełączać.
Obecnej wersji nie wyłączymy przynajmniej do końca 2016 r. Nowy system wdrażamy etapami i nie wszystkie funkcje są w nim jeszcze dostępne. Dlatego obecnie możesz korzystać z obu wersji logując się bezpośrednio przez ING BankOnLine. Po zalogowaniu do konta możesz przełączać się pomiędzy obiema wersjami.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
121
04-09-2015
Wiadomość 88 z 1 332 (52 800 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


tex napisali:

Wyszukiwarka znajduje (wyświetla) 3 razy tego samego odbiorcę oprócz przelewów oczywiście. A zapisany jest tylko jeden o szukanej nazwie.


W formularzu Wykonaj transakcję system wyszukuje, oprócz zapisanego wzorca, również transakcje z historii, w których znajduje się szukana fraza.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
144
04-09-2015
Wiadomość 89 z 1 332 (52 745 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

"W formularzu Wykonaj transakcję system wyszukuje, oprócz zapisanego wzorca, również transakcje z historii, w których znajduje się szukana fraza."

 

Wiem. Oprócz historii system wyświetla (wyszukuje) trzykrotnie tego samego odbiorcę a mam zapisany tylko jeden wzorzec.

Nie są to historyczne przelewy lecz trzykrotnie wyświetlony ten sam wzorzec.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
5
05-12-2015
Wiadomość 90 z 1 332 (52 749 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Dług i komornik

niestety mam podobny problem,u mnie również osoba reprezentująca ING w tej sprawie podała mi takie warunki którym sprostać nie mogę mianowicie spłata co miesiąc po 4000 do października. jestem w stani...

24-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

W tej sprawie konieczny jest kontakt z naszymi specjalistami hipotecznymi. Spotkanie możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj ...

23-10-2024
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Czy mógłby Pan polecić bank, który ma ciekawą ofertę w zakresie personalizacji wydatków?

23-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy