Odpowiedz

Problem z logowaniem

Cześć,

Od dłuższego czasu mam problem w przeglądarce Safari na Iphone (probowalam tez z chrome - to samo). Wszystkie szybkie płatności przekierowują do banku, profil zaufany to samo, a przeglądarka wyświetla informacje, że mam zezwolić na pliki cookies. W telefonie ta opcja jest odblokowana i korzystam w ten sam sposób nic nie zmieniając cały czas. Nie otwiera się okno do logowania. Przy odświeżeniu zaczyna działać, ale z kolei tracę możliwość płatności lub zalogowania się do profilu zaufanego
Odpowiedz
0 Lajków
Dorotaagnieszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-11-2021
Wiadomość 1 z 4 (346 wyświetleń)

Re: Problem z logowaniem

Udało nam się ustalić, że dotyczy to ostatnio wprowadzonych zmian w regułach bezpieczeństwa od firmy Apple. Wystarczy, że zaktualizujesz oprogramowanie do nowej wersji, czyli 15. Jeżeli nie widzisz jeszcze aktualizacji na telefonie/komputerze, to powinnaś móc ją wywołać na komputerze poprzez wyszukiwanie aktualizacji na urządzeniu (po podpięciu telefonu do komputera też to powinno być możliwe). Dodatkowo sprawdź, proszę wersje przeglądarek, z których korzystasz. Rekomendowana wersja Safari to 12.1.2 (i nowsze). W przypadku Chrome jest to wersja 82 (i nowsze).

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
10
2
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (267 wyświetleń)

Czyli iphone 6s już odpada. Właśnie zaktualizowałem do najnowszej możliwej 14.8.1 i dalej nie można użyć banku do logowania do profilu zaufanego. Jeszcze jakieś 2 msce temu można było. Możecie coś jeszcze poprawić w tym kierunku?
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-11-2021
Wiadomość 3 z 4 (195 wyświetleń)

Zgłoś nam to na czacie w Moim ING lub pod numerem 32 357 00 69. Przekażemy Twoje sugestie do odpowiedniego zespołu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
396
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (187 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata kredytu, skrócenie okresu kredytowania a zmiana oprocentowania.

Cześć,

Mam pytanie odnośnie nadpłaty kredytu hipotecznego a zmiany oprocentowania. Mam kredyt w którym oprocentowanie zmieniane jest co 6 miesięcy (kolejna zmiana w marcu 2022). Czy jeśli teraz nadpłac

...

27-11-2021
Re: Blokada konta oszczednościowego

Tak, rodzic może wycofać zgodę na samodzielne dysponowanie rachunkiem. Wtedy Ty przelewu nie wyślesz. Zgodę taką może rodzic wycofać/ wyrazić po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej lub w nas

...

27-11-2021
Re: Huawey bez googla

Nie mamy jeszcze decyzji o udostępnieniu aplikacji w AppGallery. Cały czas analizujemy ten temat. Prosimy o cierpliwość

27-11-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy