Odpowiedz

Powiadomienia e-mail o przelewach przychodzących

Czy byłaby możliwość wprowadzenia powiadomień mailowych o transakcjach rejestrowanych na koncie prywatnym, tzn. przelewach przychodzących, w bankowości internetowej (nie korzystam z aplikacji mobilnej)?

czarna666
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
94
27
01-04-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 291 wyświetleń)

Re: Powiadomienia e-mail o przelewach przychodzących

Póki co nie planujemy takiej opcji. Twoją sugestię skierowałam do odpowiedniego zespołu. Niewykluczone, że pojawi się ona w przyszłości. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
169
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 251 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia e-mail o przelewach przychodzących

Fajny pomysł i też chciałbym mieć takie powiadomienia, jednak to dało by większe pole do popisu naciągaczom.
Załóżmy sytuację, że dostajesz maila z informacją że Twoje konto zostało pomyślnie obciążone kwotą 10K PLN.
Przeciętny Jan K. wpada w tej sytuacji w panikę i w emocjach działa na ślepo, co przestępcy z chęcią wykorzystają.
Bardzo łatwo jest podszyć się pod dowolnego nadawcę maila i podrobić szatę graficzną. W wiadomości podać kilka spreparowanych linków wyglądających na prawdziwe. Później jest płacz, zgrzytanie zębami i obwinianie banku o marne zabezpieczenia, chociaż bank nie miał z tym nic wspólnego.

Odpowiedz
0 Lajków
Starski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-07-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 332 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia e-mail o przelewach przychodzących

Chodziło mi tylko o przelewy przychodzące. W innym banku korzystam z takich powiadomień od lat.

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
94
27
01-04-2020
Wiadomość 4 z 4 (1 250 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Wszystkie opinie i sugestie są dla nas ważne. Przekazujemy je zawsze do osób odpowiedzialnych za rozwój naszej bankowości internetowej. Jeśli tylko wprowadzimy zmiany w tym zakresie, to poinformujemy

...

27-11-2022
Rezygnacja z terminala płatniczego

Od 1,5 tyg próbuję zrezygnować z terminala płatniczego spółki, która od tego miesiąca została zamknięta. Dzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że muszę to zrobić przez bankowość internetową,

...

27-11-2022
Naliczanie odsetek

W jaki sposób zaokrąglone są odsetki w racie? Nie jest to ani standardowe zaokrąglenie do 2 miejsca po przecinku. Odsetki obliczam standardowo tj. oprocentowanie/365× liczba dni×kapitał pozostały. Por...

26-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy