Odpowiedz

Re.: Planowanie i budżet

Błąd znany. Poczekaj dzień, dwa i będzie można zmienic kategorię dla tej transakcji.

Bank oczywiście twierdzi, że wszystko działa poprawnie.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 11 z 27 (21 293 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

@Konto usunięte mam prośbę, wyślij nam proszę tą wiadomość w bankowości razem z załączonym screenem. Łatwiej nam to będzie przeanalizować. Przez forum nie mamy wglądu do Twoich danych.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 12 z 27 (21 282 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

@dawidtkategorie można zmienić, jeżeli nie zaznaczymy aby system robił to na przyszłość sam, to wszystko działa bez problemu.

Jeżeli chcemy "nauczyć" system zapamiętywania (zaznaczenie znacznika) to otrzymujemy komunikat.

 

@KatarzynaAwiadomość z systemu Moje ING wysłana.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 13 z 27 (21 276 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

@Konto usunięte no właśnie nie zawsze. Upieram się jednak przy tym, że system działa tak wolno, że potwrzebuje dnia-dwóch żeby pokojarzyć transakcje.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 14 z 27 (21 211 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

Kategorii nie da się już zmienić wogóle. Czy to przez zaznaczenie "na przyszłość" czy bez tej opcji.

Przeglądarka Firefox, Windows 7.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 15 z 27 (20 972 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet


mcumberpl pisze:

Kategorii nie da się już zmienić wogóle. Czy to przez zaznaczenie "na przyszłość" czy bez tej opcji.

Przeglądarka Firefox, Windows 7.


Wiemy o tym i błąd mamy zgłoszony. Nasz dział techniczny to analizuje. Dziękuję za przesłane informacje.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 16 z 27 (20 942 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

[ Edytowane ]
No i właśnie teraz chciałam w aplikacji mobilnej zapisać kategorię z opcją zapamiętania i dzieje się u mnie to samo co u @Konto usunięte. Natomiast bez zaznaczenia opcji zapamiętania da się zmienić.
Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 17 z 27 (20 821 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

U mnie niestety nie daje się zmienić kategorii. Sprawdziłem ponownie. Z tego powodu odpuściłem temat i z systemu wypadł u mnie ciekawy w sumie moduł. Czekam na poprawę błedu, z tym, że wracać o ileś tygodni wstecz i uzupełniać, zmieniać "gotówki" nie bardzo będzie precyzyjne. Tu kłania się opcja paragonów. Dodałbym paragon do operacji i wiedział na co poszła ta gotówka. 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 18 z 27 (20 802 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

Dziękujemy za przesłane sugestie. Paragony udostępnimy w drugim kwartale tego roku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 19 z 27 (20 755 wyświetleń)

Re.: Planowanie i budżet

Zmiana Kategorie poprawione, błąd usunięty. Przynajmniej u mnie w tej chwili działa i nawet wsteczne "gotówki" udało mi się zminieć.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 20 z 27 (20 414 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy