Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Batman_xp1, reklamacje złożone przez formularz na stronie będą widoczne tylko w bankowości internetowej Moje ING. Formularz był dostępny w czasie kiedy Makler nie działał, dlatego tam reklamacje nie będą widoczne - ale bez obaw, wszystkie zgłoszenia trafią do Biura Maklerskiego.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 451 z 597 (5 056 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

@mikesz:

@RAFALP:

Moim  zdaniem, to wypłacać będą tylko to co straciliśmy na spadkach danych cen akcji,...

 

Obawiam sie ze Twoje oczekiwania sa zbyt optymistyczne niestety :-) 


 



Przecież to jest oczywista, rzeczywista i realna strata, już raz tak miałem jakieś 3 miesiące temu. Do godz. 9.20 nie mogłem się zalogować. Przez te 20 minut od rozpoczęcia giełdy, akcje nagle zaczęły, spadać, straciłem 350 zł, które po uznaniu reklamacji zostały mi zwrócone, błąd był po stronie banku.

RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 452 z 597 (5 004 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

U mnie makler dalej nie działa. Nie ma go na koncie. Jest poniedziałek godz. 02:10
Odpowiedz
0 Lajków
cez
cez
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-12-2020
Wiadomość 453 z 597 (4 746 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Makler powinien już być dostępny. Jeśli u Ciebie jest inaczej, prosimy, żebyś spróbował skorzystać z innej przeglądarki niż ta, na której pracujesz. W sytuacji dalszych kłopotów z widocznością Maklera, prosimy o kontakt z infolinią (32 357 00 32). Sprawdzimy to w naszym systemie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 454 z 597 (4 703 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Czy będzie ipo dadelo?
Odpowiedz
0 Lajków
Fajter73
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
04-12-2020
Wiadomość 455 z 597 (4 697 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Jak obecnie można składać reklamacje ws. maklera ?

Odpowiedz
0 Lajków
dell
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
5
03-12-2020
Wiadomość 456 z 597 (4 625 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić za awarię naszego systemu maklerskiego. W pełni rozumiemy niezadowolenie naszych Klientów z tego powodu. Dlatego dzisiaj podjęliśmy decyzję o:
- zwrocie opłat za prowadzenie konta maklerskiego od października tego roku oraz zawieszeniu ich pobierania do końca marca 2021 roku,
-  zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku na wniosek Klienta, który można złożyć w systemie Makler.
 
Dodatkowo, tak jak informowaliśmy w sobotę, 5 grudnia br., nie pobierzemy prowizji za transakcje giełdowe do końca grudnia tego roku.
 
Wiemy, że to była trudna sytuacja dla Klientów Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadwyrężyliśmy ich zaufanie. Dlatego do końca marca 2021 roku nie pobierzemy opłaty za przeniesienie aktywów do innego biura maklerskiego, jeśli któryś z naszych Klientów podejmie decyzję, że chce się z nami rozstać. 
 
W Biurze Maklerskim powołaliśmy specjalny zespół do sprawnego rozpatrywania reklamacji. Pracujemy również nad szczegółowym raportem wyjaśniającym powody awarii oraz przedstawiającym proces przywrócenia działania systemu maklerskiego. Spodziewamy się, że może to potrwać kilka dni ze względu na konieczność przeprowadzenia analizy z zewnętrznym dostawcą tego systemu.

 

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 457 z 597 (4 473 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Gdzie nalezy zlozyc wniosek (lub jak powinien wygladac) zwiazany z:

 

"- zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku na wniosek Klienta, który można złożyć w systemie Makler."

Odpowiedz
0 Lajków
HRX
HRX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-12-2020
Wiadomość 458 z 597 (4 464 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

No, i takie rekompensaty to ja rozumiem.

Makrel123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
03-12-2020
Wiadomość 459 z 597 (4 370 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

"- zwrocie prowizji za transakcje giełdowe od 1 listopada do 6 grudnia tego roku na wniosek Klienta, który można złożyć w systemie Makler."

 

w systemie makler -> konto -> wnioski

nie ma zakładki umożliwiającej wystąpienie o zwrot prowizji

 

czy będzie niebawem czy w inny sposób trzeba taki wniosek składać tytułem rekompensaty za ostatnie wydarzenia ?

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 460 z 597 (4 353 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy