Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

Na infolinii komunikat że zapraszają do kontaktu w dni robocze między 8 a 18.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 361 z 597 (7 010 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Radze się uzbroić w cierpliwość podczas dzwonienia. Od środy udało mi się 1 raz dodzwonić.

 

Na SII zbierane są dane do dalszych działań.

Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 362 z 597 (6 944 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

I taka mała ciekawostka: droga mailową nic nie da się wysłać i i jesteśmy skazani tylko na system ING który praktycznie nie działa.

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 363 z 597 (6 852 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

ja prd... ch.. mnie strzeli jak wam sie udaje do jasnej anielki wyslac ***olo.a reklamacje co po kolei naciskacie w tym z***an.m aktualnie systemie ja nic nie moge wyslac z konta moge niby zadac pytanie a zakladki wiadomosci nie ma na wierzchu
Odpowiedz
0 Lajków
Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 364 z 597 (6 844 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

1/ https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow...

Tu klikasz "Zgłoś reklamację" kolor pomarańczowy

 

2/ logujesz się na konto - po kliknięciu przenosi na stronę logowania

 

3/ po zalogowaniu masz wiadomość z tytułem MAKLER wpisujesz, wysyłasz

 

4/ po wysłaniu należy zaznaczyć opcję wysłania kopii na swój email.

 

Pozdrawiam.

 

PS

Mnie na jedną odpowiedziano.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 365 z 597 (6 719 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]
Trzeci dzień system nie działa. 24 godziny od deklaracji, że będzie działał za 5 godzin.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 366 z 597 (6 655 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Powiem tak. W czwartek mówiono że w piątek będzie makler działał. W związku z tym napisałem w reklamacji co chciałem w środę / czwartek kupić. Ale.noe pisałem jakie zlecenia chce wystawić na piątek. Teraz jak to wygląda? Napisze dziś jakie zlecenia chciałem wystawić w piątek? Jak już wiem co poszło i o ile do góry? Kto mi to uzna? Zresztą zlecenia napisane jako reklamacja na środę też są napisane po znanym już kursie. Teraz powinna być informacja z ING czy te zlecenia wsteczne będą zrealizowane bo jak niby mamy w poniedziałek się zachować jak makler ruszy (chyba). Kupno CCC w środę za 62 zł to co innego niż kupno w poniedziałek za 69zl. Co ta za wpisy będziemy rozpatrywać indywidualnie każdą sprawę skoro vwszyscy są w tej samej sytuacji !!! Już powinna być jasna deklaracja biura maklerskiego że wszystko będzie rozwiązane na korzyść klienta. Ja sobie tego inaczej nie wyobrażam. Zaakceptowanie cen zakupu akcji po cenie z minuty wysłania informacji też nie może mieć miejsca bo nie mamy danych on-line i też nie wiy jaka cena jest w tej chwili. To jakiś absurd. Proszę wszystkich użytkowników o pisanie czy biuro zaakceptowało zakup akcji po cenach jakich żadaliscie. Proszę też moderatorów o wypowiedzenie się na ten temat a nie pisanie nonstop tego samego komunikatu o możliwości pisania reklamacji.
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 367 z 597 (6 636 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Zapomnij o tym, że biuro zaakceptuje reklamacje co do zleceń kupna. No może w przypadku gdy chodziło o zamykanie krótkich pozycji.
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 368 z 597 (6 630 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

64 godzina niedostępności - czy ktoś nad tym panuje? Czy będzie komunikat? Jeżeli nasze papiery i pieniądze są bezpieczne a jest problem tylko z systemem to proszę przenieś rachunek do innego biura maklerskiego abym mógł od poniedziałku realizować zyski i straty - proste.

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 369 z 597 (6 622 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Papiery są bezpieczne tylko nikt nie ma do nich dostepu. To taka sama korpo mowa trawa, jak to że system będzie działać w czwartek w południe. I że najlepsi specjaliści nad tym pracują non stop.
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 370 z 597 (6 616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy