Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Gordon dostaniemy kredyt bez marży z RRSO 15% Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
kameleon2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
04-12-2020
Wiadomość 331 z 597 (6 376 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Pytanie tylko co chcą wynagrodzić? Bo określenie "to wynagrodzić " do niczego konkretnego nie odwołuje się.

Odpowiedz
0 Lajków
3_GRUDNIA_2020
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
38
2
03-12-2020
Wiadomość 332 z 597 (6 354 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Pytam o stan rachunku - ilość akcji, gotówki. Czy i kiedy te informacje zostaną przekazane?

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 333 z 597 (6 290 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Ciekawe podejście. 

Z działaniem emaklera były problemy wielokrotnie. Na każde zgłoszenie o wieszającym się systemie i braku możliwości złożenia dyspozycji ta sama odpiwiedz - nie zidwentyfikowaliśmy problemu po naszej stronie !

Tym razem pewnie to również nie problem banku. 

Jeśli bank nie wyciągnie wniosków i nie udobrucha klientów to sądy będą miały sporo zajęcia, a bank będzie kosztowało to jeszce więcej. 

Odpowiedz
0 Lajków
apiatwork
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
04-12-2020
Wiadomość 334 z 597 (6 250 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Brak prowizji przez pół roku by być może zatrzymał większość klientów przed zmianą maklera. Choć pewnie dostaniemy smsa z przeprosinami i miesiąc konta aktywnego za darmo. Śmiech na sali!

Odpowiedz
0 Lajków
Makrel123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
03-12-2020
Wiadomość 335 z 597 (6 106 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Ja stawiam na jakieś rekomendacje ich analityków. LOL Bo to żaden dodatkowy koszt.

Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 336 z 597 (6 083 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

ja się modlę (jestem niewierzący) żebym otrzymał taki sam stan ilości papierów jaki miałem przed AWARIĄ plus kasę na ipo pcf. a tak swoją drogą to moim skromnym zdaniem te komunikaty to wielka ściema i ing poległ na (nie)swoich "specjalistach-informatykach". czy ktoś sobie przypomina tego typu AWARIĘ w ostatnich latach a może kiedykolwiek? 

Odpowiedz
0 Lajków
smok
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
04-12-2020
Wiadomość 337 z 597 (5 999 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Zgłaszać reklamacje każdy przynajmniej w zakresie posiadanej na koncie pozycji gotówkowej. Z tego ING się nie wywinie. Liczyć koszty korzystania z kapitału, a jak ktoś ma debet - koszty tego debetu. To są realne straty, może i w większości z nas niewielkie, ale łączna ich suma zaboli kontrahenta, który nie potrafi się wywiązać z obowiązków zapewnienia dostępu do usług. 

Odpowiedz
0 Lajków
Tailor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-12-2020
Wiadomość 338 z 597 (5 945 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Też mnie to martwi. Tu na razie wszyscy mówią o ewentualnych odszkodowaniach, a ja się boję, że oni mogli potracić dane..

Odpowiedz
0 Lajków
stefania_harper
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2020
Wiadomość 339 z 597 (5 901 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Na reklamacje klasyczny odzew "Przepraszamy" - i tyle - zero odpowiedzialności, za awarie to nie ich wina nigdy. a już mam dwie zgłoszone w tym tygodniu bo w pon system też nie działał. 

Odpowiedz
0 Lajków
Persona
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
08-05-2020
Wiadomość 340 z 597 (5 893 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy