Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Halo Moderator jest 7.50 - pobudka - budzik nie dzwonił?

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 171 z 597 (5 313 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Trzeba uzupełnić dziennik zdarzeń na stronie ING - czy to już wybiła 40 godzina niedostępności?

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 172 z 597 (5 299 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

"Wystarczy sam fakt zgłoszenia reklamacji, czy w jakiś sposób wykazales wysokość straty?"

Nie mam odpowiedzi, więc nie będę udawał, że wiem.

Tu powinna wypowiedzieć się Moderatorka Marta.

Osobiście napisałem jakie miałem plany odnośnie konkretnego waloru, przedstawiłem uzasadnienie. Bez udowadniania, bo to nierealne.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 173 z 597 (5 219 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Piątek, 08:03 (41 godzina niedostępności)

To była długa i pracowita noc. Posuwamy się do przodu, ale liczba zależności jest ogromna i zajmuje to dużo czasu. Wiemy już, że nie zdążymy na otwarcie sesji GPW. Walczymy o każdą minutę. Ambitny plan - okolice południa.

No to mogę już liczyć kolejne straty. 

Tym razem zdecydowanie większe.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 174 z 597 (5 196 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Niestety nie udało nam się jeszcze uruchomić usługi Makler. Robimy wszystko, aby przywrócić dostęp jak najszybciej. Na ten moment wiemy, że zajmie to jeszcze trochę czasu. Mamy nadzieję, że uda nam się uruchomić moduł Makler w okolicach południa. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 175 z 597 (5 156 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Ciekawe co tam się stało. Oni to od nowa piszą wszystko? czy może ten ich zespół specjalistów to jeden student?

Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 176 z 597 (5 136 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Czyli prawdopodobnie dzisiaj też nie uruchomią... ale jakby klient się spóźnił ze spłatą to w ing by nie byli tacy mili i nie przyjęli by słowa przepraszam...
Odpowiedz
0 Lajków
pabloc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
3
02-12-2020
Wiadomość 177 z 597 (5 107 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Stało się to, że prawdopodobnie zniknęły im dane. Czyli ile kto i jakich ma akcji oraz pieniążków. Teraz wszystko odtwarzają.

Oby tylko nie wyszło, że nagle pojawią się inne akcje i zniknie 1/2 stanu konta.

Komunikaty są śmieszne i niepoważne. Tracimy pieniążki, a oni podają kolejne terminy.

Wczoraj już niby wszystko działało i testy były przed południem. 

Naprawdę myślicie, że do południa dzisiaj odpalą? Po 13 dadzą info, że walczą dzielnie ale....

Przedszkole nie bank.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Alicja1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2020
Wiadomość 178 z 597 (5 088 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Przyczyn może być wiele. Osobiście znam przypadek firmy zewnętrznej, która zatrzymała wszystkie banki w Finlandii na 3 dni. Aktualizowali system banku centralnego Fin, i zrobili jednocześnie upgrade SW i HW, czego się nigdy nie robi. System nie wstawał 3 dni, okazało się, ze przyczyną był błąd SW w sterowniku macierzy raid nowych serwerów, które postawili.

 

Ktoś źle przeanalizował ryzyka wynikające z planowych operacji i ot, udowodnił, że nie bez powodu analiza jest potrzebna. teraz muszą wszystko postawić, z konsekwencjami będą się mierzyć, jak już system ruszy - to na pewno się nie obędzie bez wewnętrznego śledztwa. Katastrofa techniczna, wizerunkowa i zapewne finansowa, bo nawet jeśli klienci nie dostaną odszkodowań, to a pewno prawnicy swoje skasują za obronę przed pozwami.

Odpowiedz
0 Lajków
PawelGPL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
02-12-2020
Wiadomość 179 z 597 (5 077 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Przecież cały ten dziennik zdarzeń na stronie głównej ING jest lepszy od Wiadomości w TVP - dziękuję czekam na kolejny fajny wpis. Niesamowite.

Odpowiedz
0 Lajków
ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 180 z 597 (5 066 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy