Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Ale dostaliśmy kalendarz adwentowy od ING w zamian Emotikon: Szczęśliwy Tu powinno być teraz przynajmniej rok bez prowizji. Choc jak dziś stracę tyle co wczoraj to 2 lata jak nic.
Schamann
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
3
31-10-2018
Wiadomość 181 z 597 (4 588 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Na facebooku już piszą o 13:

 

Aktualizacja 8.23
Niestety dalej niedostępne pozostają moduły Makler w Moim ING i aplikacja ING Makler Mobile. Pracę nad przywróceniem dostępu do systemy trwają cały czas, ale nie będziemy w stanie przywrócić dostępu do rachunków oraz możliwości składania zleceń przed otwarciem sesji giełdowej. Zakładamy, że pełną funkcjonalność uda się przywrócić o godzinie 13.00. Wiemy, że brak dostępu stanowi poważne utrudnienie bieżącej działalności i operacji na rachunkach, dlatego nieprzerwanie od rozpoczęcia awarii staramy się przywrócić działanie systemu. Raz jeszcze przepraszamy! Będziemy was informować na bieżąco o wszystkich zmianach.
Zespół ING Banku Śląskiego
Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 182 z 597 (4 588 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

"Ja już przeniosłem konto maklerskie do innego banku. Awarie się zdarzają ale podejście do Klientów, brak informacji o aktualnym stanie prac jest w ing żenujące."
Jak to zrobiłeś? Emotikon: Szczęśliwy
Da się przenieść aktualny stan akcji, czy po prostu zaczynasz od nowa w innym biurze?
Odpowiedz
0 Lajków
poczatkujacy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
03-12-2020
Wiadomość 183 z 597 (4 562 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Witam,

 

Informacja z pierwszej linii (udało mi się do DM do maklera dodzwonić):

-dyspozycji telefonicznych nie da się złożyć,

-koło południa może Makler ruszy.

 

Powiem tak: to jest żenująca sytuacja, że nie mają żadnego zapasowego systemu, który umożliwiałby chociaż obsługę zleceń telefonicznych. 

 

To jest nie do pomyślenia, że tak duża instytucja finansowa mogła dopuścić do tak skandalicznej sytuacji, w której Klienci są narażeni na ogromny stres i straty finansowe. 

 

Dla Klientów skończy się więc źle, ale DM powinno się też liczyć z konsekwencjami. 

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 184 z 597 (4 528 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Zaczynam od nowa, ale same akcje po tym jak uruchomią ing można przetransferować do innego biura maklerskiego wystarczy złożyć dyspozycję.
Odpowiedz
0 Lajków
pabloc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
3
02-12-2020
Wiadomość 185 z 597 (4 514 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Witajcie, to mój pierwszy wpis na forum, szkoda, ze w takich okolicznościach Emotikon: Smutny

 

Złożyłem dzisiaj rano reklamację, bo wczoraj nie udało mi się zrealizować dwóch transakcji. Jeżeli dzisiaj w związku z awarią poniosę straty, to pójdzie kolejna reklamacja. No trudno. Awarie się zdarzają, ale to co dzieje się w ING to totalna amatorszczyzna. Szkoda, że banki nie są tak wyrozumiałe na wypadek trudności ze spłatą np. kredytów. Zastanawiam się kogo oni zatrudnili w tym ING? Sasina?

 

Pozdrawiam i nerwów ze stali Wam i sobie życzę podczas biernego śledzenia notowań.

mykacz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
03-12-2020
Wiadomość 186 z 597 (4 508 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Dlaczego nikt na bieżąco nie informuje jak ma wyglądać reklamacja? Mamy pisać na bieżąco jakie chcemy transakcje zawierać w danym czasie, czy łaskawie ktoś nas odpytać  za dwa dni co mieliśmy w planach? Kto nam potem uwierzy? Zadałem takie pytanie przez konto w banku i zero informacji. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 187 z 597 (4 497 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Ja wysiadam całkiem z tego banku. Nie będę trzymała pieniędzy oraz akcji w banku który ma takie zaplecze IT. Wygląda na to, że przyjmują informatyków po 6 miesięcznych kursach online. Oferowanie usług bez struktury zapasowej  świadczy o braku profesjonalizmy. Komunikatów dla klientów nie powstydziłby się pasek TVP. Żenada.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Alicja1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2020
Wiadomość 188 z 597 (4 459 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Złożyłam reklamacje, że nie mam dostępu ale pani przyjmująca reklamację nie wiedziałam jak ma wyglądać reklamacja? Czy możecie podać jak to ma wyglądać? 

Zapowiada się że dzisiaj również nie będzie ostępu !

Odpowiedz
0 Lajków
ewelina1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
11
03-12-2020
Wiadomość 189 z 597 (4 457 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

dzisiaj zmowy nie będzie dostępu, porażka, nie wiem nawet co mam powiedzieć.
Odpowiedz
0 Lajków
ewelina1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
11
03-12-2020
Wiadomość 190 z 597 (4 425 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy