Odpowiedz

Makler znowu nie działa

Od 9 rano makler ponownie mieli i nie działa. Po wylogowaniu nie ma możliwości zalogowania.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 1 z 40 (7 833 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

Potwierdzam. Pokazało mi w maklerze błąd z połączeniem, więc się przelogowałem. Po ponownym zalogowaniu kręci się kółko logowania i nic więcej.
Matrad89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
19-01-2021
Wiadomość 2 z 40 (7 797 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

[ Edytowane ]

U mnie też nie działa.

Jeszcze o 9 udało się jedną transakcję wykonać, ale następna już nieudana - na stronie tylko kółko się kręciło. Próbowałem się ponownie zalogować, ale od 10 minut nic z tego Emotikon: Smutny.

ZPiecuch
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
01-03-2021
Wiadomość 3 z 40 (7 797 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

[ Edytowane ]

Identyczna sytuacja.

Sprzedałem pakiet z nastawieniem na złożenie zlecenia kupna z OTP na 35,5 (chodzi o JSW) i... powtórka z rozrywki grudniowej.

drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 4 z 40 (7 777 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

U mnie to samo, masakra jakaś. Co to za podejście ING. Powtórka z tamtego roku ?
kaczkak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
01-03-2021
Wiadomość 5 z 40 (7 738 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

Zbieg okoliczności Emotikon: Szczęśliwy. Działa cały weekend a w poniedziałek o 9 już nie. Pewnie zaplanowali na 9 rano restart serwerów i okienko serwisowe. Albo jakaś ciekawa aktualizacja żeby Nam się lepiej korzystało z platformy. W mojej firmie gdybym tak podchodził to wsparcia aplikacji to by mnie chyba rozstrzelał biznes... Kończe ostatecznie z tym badziewiem zarówno jeśli chodzi o ROR'a jak i Maklera. Żenada.

q3sebo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
8
22-10-2020
Wiadomość 6 z 40 (7 705 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

U mnie oczywiście też nie działa. Czy ktoś z Was pisał o zwrot prowizji za poprzednią awarię i otrzymał jakąś informację od banku? Ja do tej pory czekam.
Odpowiedz
0 Lajków
zaraza13
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-03-2021
Wiadomość 7 z 40 (7 670 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

to już recydywa...
wyczerpałem swoją cierpliwość, muzyczek na infolinii też nie zamierzam słuchać
skoro nie uczą się na błędach i znowu awaria, tym razem ja nauczę się na błędach i zakończę współpracę, jeżeli ta awaria nie będzie za chwilę rozwiązana
Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 8 z 40 (7 668 wyświetleń)

Re.: Makler znowu nie działa

BRAWO ING, JESTEŚCIE KUR... NAJLEPSI.  JEDNA WIELKA   M A S A K R A,  D N O.

Odpowiedz
0 Lajków
RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 9 z 40 (7 651 wyświetleń)

Re: Makler znowu nie działa

Dzisiaj rano faktycznie wystąpił kłopot z dostępem do MakleraEmotikon: Smutny Na szczęście problem był tylko przejściowy i dostęp został szybko przywrócony.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 10 z 40 (7 546 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy