Odpowiedz

Przelew po zeskanowaniu kodu QR?

Witam,

czy ING planuje dodanie opcji wykonywania przelewu po zeskanowaniu kodu QR? Szalenie przydatne!

wojciech
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
219
85
02-03-2016
Wiadomość 1 z 6 (3 537 wyświetleń)

Re: Przelew po zeskanowaniu kodu QR?

Witam, 

obecnie nie posiadamy usługi QR kod, analizujemy obecnie wprowadzenie jej do naszych usług. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy będzie dostępna w naszym banku. Gdy będzie miała zostać wprowadzona do naszych usług, poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
63
9
14-12-2020
Wiadomość 2 z 6 (3 502 wyświetleń)

Analizujecie? Zaczyna to już być żenujące. Od ponad 3 lat słyszymy jedno i to samo. ING to najgorszy bank pod względem wprowadzania innowacji.

MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
6
12-06-2017
Wiadomość 3 z 6 (3 216 wyświetleń)

Przykro nam, że tak uważasz 😥 Przekazałam Twoją opinię do odpowiedniej jednostki w naszym banku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
363
89
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (3 132 wyświetleń)

LOL, ale to po prostu stwierdzenie faktu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

ING poszło w "bąbelkową" metamorfozę i koncentruje się głównie na bzdurnych rzeczach typu zmiany kolorków zamiast na użyteczności czy bezpieczeństwie.

wojciech
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
219
85
02-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (3 126 wyświetleń)

Bardzo przydatna sprawa.

Ale fakt, ING faktycznie nie wdraża tego co powinien a zajmuje się kolorkami i bąbelkami, które są dla normalnego użytkownika mało istotne.

Istotne kwestie to brak przelewów QR, brak możliwości zakupu biletów w aplikacji.

Kolorki i zestandaryzowany wygląd są dla banku, a funkcjonalności dla klientów.

Ajgel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
11-09-2021
Wiadomość 6 z 6 (355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt hipoteczny okres kredytowania, a wcześniejsza spłata i zwrot odsetek

Tak, możesz zmienić raty równe w raty malejące Emotikon: Szczęśliwy  Wystarczy złożyć wniosek płatny (200zł) o aneks do kredytu. 

Skontaktuj się z naszą infolinią +48 32 357 00 57. Wykonamy dla Ciebie kalkulację - jak z

...

22-09-2021
Re: Likwidacja wpłatomatów Kraków Teligi 24

Przykro mi, że rozważasz decyzję o zamknięciu konta w naszym banku Emotikon: Smutny
Faktycznie od 30 września 2021 r., oddział w Krakowie przy ul. Teligi 24 będzie zamknięty.
Nie będzie również tam bankomatu i wpłato

...

22-09-2021
Re: Zmiana statusu

Każdy taki wniosek rozpatrujmy indywidualnie. Nie jesteśmy tutaj w stanie podać Ci informacji czy Twoja sprawa zajmie 5, a może 15 dni roboczych albo więcej. Zgodnie z informacjami, które przekazał Ci

...

22-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy