Odpowiedz

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Czy mają może Państwo nowe informacje w tej sprawie? Obecnie jest to dla mnie duże utrudnienie, gdyż próbowałem przeinstalować aplikację i nie mogę korzystać ani z NFC ani z przelewów BLIK na telefon. Android 5.0.1. Jesli to potrwa dłuższy okres to zainstaluje googlepay a obecnie wolalbym tego nie robic, jesli problem zostanie szybko rozwiązany.

Odpowiedz
0 Lajków
Napieracz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2020
Wiadomość 51 z 76 (7 328 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Mam ten sam problem na telefonie P-8 z androidem 5.0.1. od kilku dni nie mogę sie zalogować do banku aplikacja nie uruchamia się .... pytanie jak długo taka sytuacja jeszcze potrwa ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 52 z 76 (7 302 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Faktycznie po aktualizacji aplikacji zauważyliśmy, że taki kłopot może się pojawiać. Zgłosiliśmy już to do naszych specjalistów. Pracujemy nad rozwiązaniem. Nie mamy jeszcze dokładnej daty wyprowadzenia tego błędu. 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
568
126
04-09-2015
Wiadomość 53 z 76 (7 266 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Mam raczej wrazenie ze olewacie temat bo brak dostepu trwa juz prawie tydzien no chyba ze wasi specjaliści są wyjątkowo słabi w te klocki .... jezeli do poniedzialku aplikacja nie ruszy likwiduje konto firmowe i prywatne i zegnam sie z wami na zawsze Alior czeka z otwartymi rekami i pakietem powitalnym
Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 54 z 76 (7 258 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

@kwinto Nie nie, w żadnym wypadku nie lekceważymy tej sprawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym narzędziem do kontroli nad finansami jest aplikacja bankowa- zwłaszcza w 2020 roku. Zaręczam, że nasi specjaliści pilnie pracują nad tą sprawą. Błąd wyprowadzimy najszybciej, jak będzie to możliwe, jednak wciąż nie jestem w stanie powiedzieć Ci, kiedy to dokładnie będzie. Oczywiście możesz korzystać z Mojego ING nawet w urządzeniach mobilnych- przez przeglądarkę internetową. Mam nadzieję, że ta sytuacja jednak nie wpłynie na nasze relacje Emotikon: Smutny


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 55 z 76 (7 221 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Korzystanie z aplikacji przez przeglądarkę internetową oczywiście że jest możliwe,ale bardzo czasochłonne i właśnie chyba po to stworzyliście aplikację mobilną.

Szkoda tylko że nie bardzo umiecie "zapanować nad własnym dzieckiem." i już drugi tydzień wciskacie nam tutaj kit że wasi specjaliści usilnie pracują nad naprawą problemu ..... przykro mi ale żadnych efektów tej pracy nie widzę.

Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 56 z 76 (7 196 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Minęły kolejne dea dni,apka nie działa dalej ..... tak wiem prosze nie odpowiadać usilnie pracujecie nad rozwiązaniami tego problemu .... brawo Wy
Odpowiedz
0 Lajków
kwinto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
14-02-2020
Wiadomość 57 z 76 (7 146 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

@kwinto zaczęliśmy udostępniać naszą aplikację w wersji 3.3.1, która eliminuje wszystkie błędy. Najpóźniej do poniedziałku powinna być ona dostępna na wszystkich urządzeniach. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 58 z 76 (7 116 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Nadal nie działa... Wersja 3.3.1, telefon Honor 7, android 5.0.2. Aplikacja przeinstalowana, telefon resetowany. Nic. Nadal wyłącza się po ekranie startowym.

Odpowiedz
0 Lajków
althazaar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
21-02-2020
Wiadomość 59 z 76 (7 102 wyświetleń)

Re: Re.: Problem z aplikacją mobilna

Niestety, muszę potwierdzić, że problem nie ustąpił. Telefon huawei p8, android 5.0.1. Obecnie przez NFC muszę płacić przez googlepay(o dziwo znacznie reaguje na terminale, niż Państwa aplikacja), nadal nie moge zrobić płatności przez BLIK ani przelewów na telefon BLIK. Naprawdę nie mam ochoty bawić się w logowanie na przeglądarce Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Napieracz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2020
Wiadomość 60 z 76 (7 069 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy