Odpowiedz

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Jedyne co nam pozostało to truć dupe, zajmować infolinię i pisać posty 🤷🏻‍♂️
Odpowiedz
0 Lajków
tomgacz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
12
23-12-2023
Wiadomość 91 z 100 (962 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości kliknięć. Był to jednak błąd banku i znowu mamy nową aplikację. Najbardziej przeszkadza mi to że nie widzę od razu na 1 stronie 4 kółek jak kiedyś: konto, kredyt, karta, oszczędności. Muszę zawsze przewijać palcem bo tylko 3 się wyświetlają… wszystko wymaga więcej kliknięć niż kiedyś, te kółka są za małe, informacje o promocjach z których i tak nikt nie korzysta są na pierwszej stronie niepotrzebnie wyświetlane… Proszę o powrót starej aplikacji bo była najlepsza na rynku, teraz jest mocnym średniakiem…
dementhedude
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
23-11-2023
Wiadomość 92 z 100 (939 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.
Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
02-12-2023
Wiadomość 93 z 100 (929 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

@tomgacz Dziękujemy za wszystkie uwagi. Przekazaliśmy je do zespołu, który zajmuje się Moim ING.

@dementhedude W trakcie naszej awarii była podstawiona usługa Moje ING, w której było można wykonać przelew między kontami. Jest ona udostępniana w momencie pojawiających się trudności w działaniu innych opcji bankowości.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
647
121
04-09-2015
Wiadomość 94 z 100 (886 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

[ Edytowane ]
"podstawcie" ją na stałe Emotikon: Szczęśliwy
stary, dobry interfejs.
Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
02-12-2023
Wiadomość 95 z 100 (880 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING


@tomgacz:
Mija 8 miesiąc od pojawienia się nowej wersji, nadal żaden problem nie został naprawiony… Czy ktoś poleciał ze stołka od odwalenie takiej fuszerki?

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam


Dziwne. Mógłbym klepnąć wszelkie uwagi które napisałeś, ale ja nie mam żadnych reklam.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
327
49
03-02-2016
Wiadomość 96 z 100 (459 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING


@AndroS:

 

Salda rachunków na ekranie startowym nie odświeżają się bezpośrednio po wykonaniu operacji. Czasami zaraz po wykonaniu transakcji jest poprawne saldo, a czasami, nawet po godzinie jest nieaktualne saldo i nie pomaga zamknięcie aplikacji i uruchomienie jej ponownie.


To i tak nie ma co narzekać. W PKO BP wykonujesz przelew czy to na www, czy w aplikacji i saldo się odświeża. Już nie mówię tylko o przelewie do innego banku ale o przelewach między własnymi rachunkami czy z PKO BP na PKO BP. Dopiero wylogowanie się z www albo z apki i zalogowanie ponowne.Z tym, ze to też nie daje gwarancji, że po ponownym zalogowaniu będziesz widział aktualne saldo.

A co jest najśmieszniejsze. Przed zalogowaniem w apce w PKO po takim przelewie jak wyżej, widzisz saldo aktualne. A po ponownym zalogowaniu często się zdarza, że saldo jest nadal takie jak przed przelewem

 

BTW Ostatnio znajomy mi pokazywał jak wygląda obecnie aplikacja mBanku ;] Narzekamy na ING ale ING przynajmniej z aplikacji nie robi Allegro czy eBay. Przecież mBank obecnie to jakis supermarket sie robi.....

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
327
49
03-02-2016
Wiadomość 97 z 100 (456 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Poprawka*

To i tak nie ma co narzekać. W PKO BP wykonujesz przelew czy to na www, czy w aplikacji i saldo się NIE odświeża.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
327
49
03-02-2016
Wiadomość 98 z 100 (450 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Tak się zastanawiam, jak to jest. Bo skoro bank wie, że wyświetlane salda nie zawsze są zgodne ze stanem konta, to powinien przynajmniej umieścić informacje "Prezentowane salda mogą być niezgodne ze stanem konta" lub dodać przycisk Odśwież, żeby użytkownik mógł sobie odświeżyć saldo na żądanie. Skoro tego nie ma, a bank nie robi nic, żeby to naprawić, to bank świadomie wprowadza nas w błąd. Czy to celowe działanie, czy przejaw lekceważącego podejścia do klienta, trudno powiedzieć, ale na pewno nie jest to działanie godne instytucji zaufania publicznego.

Odpowiedz
0 Lajków
AndroS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
7
17-11-2023
Wiadomość 99 z 100 (403 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING


Czy to celowe działanie, czy przejaw lekceważącego podejścia do klienta, trudno powiedzieć, ale na pewno nie jest to działanie godne instytucji zaufania publicznego.

Nie wydaje mi się, żeby to było celowe.

Pamiętajmy, że każdy bank ma swój system. I w każdym znajdziesz jakieś "kwiatki", gdzie coś działa inaczej. Coś co dla jednych jest bez różnicy a dla innych irytujące.

To nie jest tak, że czekasz pół dnia na odświeżenie salda. To trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund. Po prostu nie dzieje się to w czasie rzeczywistym.

Pamiętam, jak kiedyś wchodziły karty debetowe zbliżeniowe. W jednych bankach miałeś blokady i odświeżanie w czasie rzeczywistym a w innych tego nie miałeś.

Albo były banki jak Deutsche Bank, gdzie w weekendy nie było księgowania miedzy własnymi rachunkami. Czy jeśli dobrze pamiętam w BZWBK niby było w weekendy ale raz to księgowali w kilka sekund a innym razem czekałeś pół dnia.

Tu piszemy o PKO BP, że czas odświeżania jest długi. A taki PEKAO wszystko od razu księguje i praktycznie nie ma blokad. Załóżmy że chcesz zamówić Uber. Zamawiasz, czekasz na przyjazd a środki są blokowane. Po chwili rezygnujesz bo czekasz długo na potwierdzenie i chcesz wybrać inną opcję. To w większość banków anulujesz zlecenie Ubera, blokada się zwalnia i kasa wraca. W PEKAO musisz czekać kilka dni na zwolnienie blokady a dokładnie na zwrot środków bo u nich wszystko jest księgowane od razu w czasie rzeczywistym.

 

Wątpię że jakiś bank łamie prawo. Po prostu systemy są różne i każdy bank z tego powodu się różni. Tak to prostu w PKO BP działa i albo to akceptujesz albo nie. Bank PKO BP się tłumaczy, że po prostu odświeżanie odbywa się w cyklach.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
327
49
03-02-2016
Wiadomość 100 z 100 (357 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Nie planujemy uczestniczyć w tego typu programach.

22-10-2024
Re.: Orlen w portfelu

A czy są plany wprowadzenia produktu? Pytam zarówno o Orlen w portfelu jak i podobny program od PZU itp.

22-10-2024
Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Każdy dzień jest dobry , spłacasz tylko kapitał bez odsetek im częściej będziesz nadpłacał szybciej pozbędziesz się zobowiązania . Mnie w niecałe 2 lata udało się skrócić kredyt o 181 miesięcy . Mój k

...

21-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy