03-01-2026 09:36
ING jak każdy bank dba o bezpieczeństwo. Jednak brakuje mi jednej opcji chyba że gdzieś jest tylko znaleźć nie mogę. Chodzi mi o widoczność kont w aplikacji. Nie chcę a na pewno nie mam potrzeby mieć dostęp do całych moich oszczędności na telefonie. Dobrze by było gdyby dało się ustawić aby w apce było tylko konto główne/rozliczeniowe a oszczędnościowe tylko przez serwis www. Można coś takiego?
04-01-2026 11:06
Możesz ukryć podgląd konta w Moim ING. Ta opcje jest dostępna w zakładce Ustawienia - Widok - Widoczność produktów w Moim ING. W tym samym miejscu możesz przywrócić widocznosć konta. Ukrytego rachunku nie zobaczysz zarówno w aplikacji, jak i w wersji przeglądarkowej. Przekazałem dalej sugestię, aby wprowadzić możliwość ukrycia produktu tylko w aplikacji.
Dzień dobry,
Chciałam zapytać o taką sytuację - małżonkowie mający rozdzielność majątkową chcą nabyć nieruchomość. Jedna osoba płaci za swoją połowę gotówką, a druga bierze kredyt hipoteczny. Czy zabez
... 06-04-2026Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING i zapiszemy zgłoszenie techniczne. Nie mieliśmy podobnych sygnałów.
05-04-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |