Odpowiedz

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Jedyne co nam pozostało to truć dupe, zajmować infolinię i pisać posty 🤷🏻‍♂️
Odpowiedz
0 Lajków
tomgacz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
12
23-12-2023
Wiadomość 91 z 95 (228 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości kliknięć. Był to jednak błąd banku i znowu mamy nową aplikację. Najbardziej przeszkadza mi to że nie widzę od razu na 1 stronie 4 kółek jak kiedyś: konto, kredyt, karta, oszczędności. Muszę zawsze przewijać palcem bo tylko 3 się wyświetlają… wszystko wymaga więcej kliknięć niż kiedyś, te kółka są za małe, informacje o promocjach z których i tak nikt nie korzysta są na pierwszej stronie niepotrzebnie wyświetlane… Proszę o powrót starej aplikacji bo była najlepsza na rynku, teraz jest mocnym średniakiem…
dementhedude
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
23-11-2023
Wiadomość 92 z 95 (205 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.
Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
02-12-2023
Wiadomość 93 z 95 (195 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

@tomgacz Dziękujemy za wszystkie uwagi. Przekazaliśmy je do zespołu, który zajmuje się Moim ING.

@dementhedude W trakcie naszej awarii była podstawiona usługa Moje ING, w której było można wykonać przelew między kontami. Jest ona udostępniana w momencie pojawiających się trudności w działaniu innych opcji bankowości.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
645
121
04-09-2015
Wiadomość 94 z 95 (152 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

[ Edytowane ]
"podstawcie" ją na stałe Emotikon: Szczęśliwy
stary, dobry interfejs.
Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
02-12-2023
Wiadomość 95 z 95 (146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

18-09-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Można prosić o aktualizację? Czy coś w tym temacie drgnęło? Jestem nowym klientem i bardzo niemiło mnie zaskoczyło to przestarzałe i nazwijmy sprawę jasno, u***liwe dla użytkownika i obniżające poziom

...

18-09-2024
Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam, czy coś nowego jest w tym temacie

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy