Odpowiedz

Re.: Jeden telefon - dwa konta

Telefony Xiaomi z ich autorską nakładką na Androida umożliwiają instalowanie i niezależną konfigurację kilku instancji tej samej aplikacji. Działa to z powodzeniem dla Facebook'a, powinno więc i działać z Moje ING. Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 11 z 16 (10 016 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Jeden telefon - dwa konta

A ja nadal nie rozumiem po co to ograniczenie. Niby z powodu dostępności jakichś tam danych przed zalogowaniem... W związku z tym czy nie prościej byłoby dać użytkownikowi wybór - jeśli chcesz widzieć coś przed zalogowaniem możesz korzystać tylko z jednego loginu, a jak nie chesz to nie ma ograniczenia w ilości loginów na urządzeniu. W korzystaniu z Moje ING cały czas kłania się całkowity brak możliwosci dostosowania systemu do własnych potrzeb. Można też zainstalować ING mobile dla przedsiębiorców i tam korzystać z drugiego loginu - apka cudo, nie ma tylu funkcji co Moje ING, ale do wszystkich podstawowych spraw nadaje się sto razy lepiej.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 12 z 16 (9 987 wyświetleń)

Re.: Jeden telefon - dwa konta

Mi się wydaje, że liczba osób które posiadają dwa konta osobiste w banku i chciałyby korzystać z ich obu w aplikacji mobilnej jest jednak niewielka, a Bank w pierwszej kolejności stara się zaspokajać potrzeby ogółu. Emotikon: Mrugający

Te ograniczenia wynikać też mogą z przyczyn technicznych - zarówno po stronie Banku jak i samych systemów na urządzenia mobilne. W przypadku wielu oddzielnych kont do rozwiązania pozostają najróżniejsze kwestie (np. obsługa powiadomień push).

Ostatecznie wciąż pozostaje alternatywa w postaci używania wersji webowej na telefonie - wygląda ona niemal identycznie a uruchomienie jej to kwestia kilkunastu sekund.
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 13 z 16 (9 977 wyświetleń)

Możliwość zalogowania się na więcej niż jedno konto

Czy planowane jest wprowadzenie możliwości zalogowania się na więcej niż jedno konto w aplikacji mobilnej Moje ING?

 

W starszej aplikacji (INGMobile) można bez problemu zalogować się na inne konto (np. małżonki). W nowym - niestety tylko na jedno.

Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 14 z 16 (8 061 wyświetleń)

Re: Możliwość zalogowania się na więcej niż jedno konto

Aplikacja działa 1:1 (jeden login - jedno urządzenie). Możesz posiadać maksymalnie 3 urządzenie zaufane. Póki co nie planujemy tego zmieniać. Jeśli jesteś upoważniony do konta żony powinieneś je widzieć po zalogowaniu się do swojej aplikacji. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Moderator
Moderator icon
248
75
04-09-2015
Wiadomość 15 z 16 (7 988 wyświetleń)

Re: Możliwość zalogowania się na więcej niż jedno konto

Dokładnie, z jednego loginu widzę konta, do których jestem upoważniony. Mogę wykonywać z nich operacje. Widzę też produkty właściciela, np. Jego kartę.
Można ustawiać filtr na widok. Wyjątkiem jest chyba historia widoczna po zalogowaniu. Tam robi się bałagan informacyjny.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 16 (7 971 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy