Odpowiedz

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Pozdrawiamy serdecznie Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 81 z 91 (6 617 wyświetleń)

Re.: NFC mastercard - nie działa

Witam.
Od kilku tygodni posiadam nowy telefon Doogee S90, i od tego czasu mam problem a właściwie nie mogę płacić przy pomocy telefonu. Sprawa jest prowadzona przez ING jednakże niestety od kilkunastu dni nikt nie jest w stanie mi pomóc. Android 8.1.0 ostatnia aktualizacja 3 grudnia. Czy ktoś wie może gdzie leży problem.
Odpowiedz
0 Lajków
doring
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-12-2019
Wiadomość 82 z 91 (6 295 wyświetleń)

Re.: NFC mastercard - nie działa

Nikt nie wie gdzie leży problem. ING nie ogarnia tematu, powtarza w kółko te same regułki a żądnych konkretów. W moim przypadku od 16 maja nie potrafią rozwiązać problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
Deggial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
1
10-09-2019
Wiadomość 83 z 91 (6 292 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

@Emsias Visa działa, problem dotyczy MasterCard.
Odpowiedz
0 Lajków
Deggial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
1
10-09-2019
Wiadomość 84 z 91 (6 291 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Chciałbym Wam pomóc, ale przez naszą społeczność nie sprawdzimy niczego w naszych systemach. To dobrze, że zgłosiliście nam te problemy przez bankowość internetową. Wyjaśnienie niektórych spraw wymaga więcej czasu. Poczekajcie, proszę, na odpowiedź naszych specjalistów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 85 z 91 (6 266 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Jeżeli ktokolwiek wierzy w te zapewnienia to jest naiwny. Problem od maja nieruszony, więc po co te puste obietnice.
Jest problem z aplikacją i tu trzeba szukać przyczyn a nie powtarzać jak mantrę "usuń, wyłącz, dodaj". Jest to już nudne i żenujące jak na taką firmę.
Odpowiedz
0 Lajków
Deggial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
1
10-09-2019
Wiadomość 86 z 91 (6 260 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Chciałbym Ci pomóc i rozumiem, że brak możliwości płatności telefonem jest frustrujący. Może Ci się wydawać, że niektóre odpowiedzi nie mają sensu, jednak wiele osób (nie tylko na forum) potwierdziło, że te sugestie pomogły. Osobiście korzystam z One Plusa 7 Pro, natomiast sprawdzałem również działanie płatności telefonem na One Plus 6 i 3T. Na wszystkich tych modelach płatności zarówno Visą w telefonie, jak również kartą Mastercard w telefonie działają bez zarzutów. Problem nie dotyczy wszystkich użytkowników aplikacji, dlatego jego rozwiązanie może nie być takie proste jak byśmy tego chcieli. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 87 z 91 (6 233 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Ciekawostka przyrodnicza. Po aktualizacji systemu do Androida 10 płatność zaczęła działać.
Odpowiedz
0 Lajków
Deggial
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
1
10-09-2019
Wiadomość 88 z 91 (5 749 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

Mam ten sam tel Huawei P smart i problem z mastercard tak jak ty zrobiłam wszystko i nadal NFC nie działa nawet nainfoli w banku nie mogą rozwiązać problemu. Może tobie już udało się uruchomić mastercard.



Odpowiedz
0 Lajków
bozszm5428
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-02-2020
Wiadomość 89 z 91 (4 890 wyświetleń)

Re: Re.: NFC mastercard - nie działa

[ Edytowane ]

Mam ten sam problem, galaxy s7, walczę z problemem od ponad miesiąca, zbliż tylko jedną kartę - taką informację otrzymuje podczas płatności. Karta Mastercard, pod koniec lutego wszystko działało. Oczywiście telefon został przywrócony do ustawień fabrycznych, panowie i panie na chacie podawali mi różne rozwiązania i żadne nie zadziałało. Może wy pomożecie albo poprawicie wreszcie swoja aplikację bo po jej aktualizacji płatność przestała działać. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
enter
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-04-2020
Wiadomość 90 z 91 (4 428 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy