Odpowiedz

Re.: Moje ING Mobile Android

I nie zapominaj, że łącze też musisz mieć dobre - ostatnio na trochę słabszym łączu po prawie 10 minutach wyłaczyłęm aplikacje i... zrobiłem to samo w niecałą minutę na starej aplikacji...

Nawet chciałem zrobić filmik porównawczy cudowności uruchamiania nowej aplikacji, ale... sobie darowałem.

 

Cóż - żeby używać tego potworka musisz mieć nowy smartfon i superszybkie łącze... tak to jest jak się aplikację testuje w 'centrali' na światłowodzie albo pod nadajnikiem LTE

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 81 z 91 (14 664 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Jakim cudem używasz starej aplikacji? Ja już nie mogę się zalogować.
Odpowiedz
0 Lajków
Martina
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
0
15-11-2016
Wiadomość 82 z 91 (14 660 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Użwasz tabletu czy telefonu? Bo z tego co kojarzę to ING "HD" na tablety zostało faktycznie wyłączone, ale stara aplikacja na telefon dziala (nie wiem, czy da sie ja jeszcze autoryzowac "na czysto" ale normalnie moge sie zalogowac podajac fragment nazwy uzytkownika i pin... wciaz jeszcze...)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 83 z 91 (14 655 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Na telefonie, apka nazywa się INGMobile. Nie pojawia się pole logowania tylko wiadomość, że muszę ściągnąć nową wersję. Wiem że były różne wersje, więc może masz jakąś inną, jeszcze działającą..
Odpowiedz
0 Lajków
Martina
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
0
15-11-2016
Wiadomość 84 z 91 (14 652 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

@Martina INGMobile ( dla przedsiębiorców) bo taką nazwę nosi dotychczasowa aplikacja mobilna jest nadal dostepna. Wystarczy zaktualizować ją do najnowszej wersji czyli 3.5.1. Obecnie możesz korzystać zarówno z Mojego ING Mobile jak również dotychczasowej wersji bankowości mobilnej w tym samym czasie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 85 z 91 (14 643 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Działa, dzięki Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Martina
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
0
15-11-2016
Wiadomość 86 z 91 (14 636 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

[ Edytowane ]

@Martina- dzięki za radę, ale na razie wywaliłem nową i zainstalowałem starą, która działa świetnie w przeciwieństwie do nowego gniota, które jest ociężały i powolny - nawet zamykanie nowej aplikacji trwa dłuższą chwilę.

Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 87 z 91 (14 479 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Wersja 2.0.1 działa szybko i sprawnie. Aż się zdziwiłem, bo dotąd było bardzo kiepsko.

Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 88 z 91 (14 455 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Potwierdzam, jest lepiej. Oby tak dalej.

Odpowiedz
0 Lajków
Martina
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
0
15-11-2016
Wiadomość 89 z 91 (14 369 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Jest już nowa aktualizacja 2.0.2. Biorąc pod uwagę zgłszane przez Was sugestie udostępniliśmy możliwość dodania 3 urządzeń zaufanych. Nie zmienia się to, że logowanie działa 1:1 (jedno urządzenie - jeden login).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 90 z 91 (13 229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy