Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Smutne, ale zapewne prawdziwe Emotikon: Smutny Pozostaje Nam to co zawsze czyli oczekiwanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Czekaliśmy pół roku, to co to dla Nas 2,5 miesiąca?

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 501 z 573 (13 321 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@przelon zgadzam sie z Toba ze nic nie da pisanie i trzeba czekac ale nie zgodze sie ze to jest tylko płatność telefonem bo dla mnie to robi roznice. Podkreślam dla mnie ;-)
Po pierwsze bezpieczeństwo transakcji i komfort uzytkowania. To dla mnie na prawde wiele. Karty czy chcesz czy nie znikną za pewien czas.
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 502 z 573 (14 331 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A możesz zdradzić skąd jesteś tak świetnie zorientowaną osobą ? Czy po prostu widzimisię ? Bo tak sobie mogę powiedzieć, że maj 5;10 lub nawet 19.  Po drugie to jest "tylko" płatność ale biorąc pod uwage że ING jest tak dużym bankiem tak "mówiącym, że liczą się ludzie"to nie wierzę, że nie są w stanie powiadomić nawet o miesiącu. Nawet jak budujesz blok to znasz termin oddania. A ta "tylko" płatność to przede wszystkim wygoda, nie trzeba miec ze soba kart tylko iść na rower z samym zegarkiem. Większość mniejszych banków to ogarnęło, tym bardziej, że Apple nie kryło, że chce wejść do Polski z tą usługą, a ING zaskoczone. Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o promocje Google Pay, a obie usługi się gryzą. Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Poranek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
14
05-04-2018
Wiadomość 503 z 573 (14 235 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Bardziej tu chodzi o to, ile ING ma płacić prowizji Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
bzyku_flashi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
30-11-2018
Wiadomość 504 z 573 (14 228 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Każdy Bank to instytucja finansowa. Wiec przedewszystkim liczą się dla nich pieniądze. To zdanie jest oczywiście opakowane w frazesy „liczą się ludzie”, ale chyba w to nie wierzysz? Prawdopodobnie Bank brał udział w pierwotnych negocjacjach z Apple, warunki im się nie podobały wiec zdecydowali „poczekać „ na lepsze. Niestety może na naszym rynku krajowym problemu by nie było, ale tutaj mówimy o Apple. Skąd wiem, że marzec? Ze względu na to, że bank ING zamieścił informacje „Wkrótce apple pay” w październiku. Jeśli uważacie, że ING wybrał tą datę to się mylicie. To apple wytycza harmonogram komunikatów. W każdym kraju w którym usługa była wprowadzona, apple poprzez bank informowała „wkrótce” co w ich mniemaniu oznacza 6 miesięcy. Usługi apple są wprowadzane we wtorki lub czasami w piątki o ile dobrze pamiętam stąd konkretne daty które napisałem. Jestem pewny, że usługa będzie dostępna w jakiś wtorek Marca. Stawiam na końcówkę.
Odpowiedz
0 Lajków
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 505 z 573 (14 199 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

@przelon tak mi się rzuciło na oczy Emotikon: Mrugający

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 506 z 573 (14 186 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ktoś pamięta rok 2016 kiedy to... analizowali pewną usługę ;-)

W załączniku zrzut z twittera...

 

---
Lemur
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 507 z 573 (13 671 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

! ! ! UWAGA ! ! !

Przypominam, że nie wolno wrzucać żadnych treści z internetu, linków, screenów, zdjęć ani innych rzeczy. Moderatorzy jak zawsze nie odzywają się, tylko EDYTUJĄ Nasze posty, żeby były zgodne z regulaminem.

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 508 z 573 (13 645 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

hahah, dobre! 

Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 509 z 573 (13 287 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Mam konta w ING ale oprócz tego kredyt w mbank. W dzisiejszych czasach każdy powinien byc krok naprzód. Dlatego zamawiam karte w Mbanku, odpalam Apple Pay i wyrąbane w Ing...
Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzCz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-01-2019
Wiadomość 510 z 573 (12 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy