Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Smutne, ale zapewne prawdziwe Emotikon: Smutny Pozostaje Nam to co zawsze czyli oczekiwanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Czekaliśmy pół roku, to co to dla Nas 2,5 miesiąca?

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 501 z 573 (13 388 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@przelon zgadzam sie z Toba ze nic nie da pisanie i trzeba czekac ale nie zgodze sie ze to jest tylko płatność telefonem bo dla mnie to robi roznice. Podkreślam dla mnie ;-)
Po pierwsze bezpieczeństwo transakcji i komfort uzytkowania. To dla mnie na prawde wiele. Karty czy chcesz czy nie znikną za pewien czas.
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 502 z 573 (14 398 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A możesz zdradzić skąd jesteś tak świetnie zorientowaną osobą ? Czy po prostu widzimisię ? Bo tak sobie mogę powiedzieć, że maj 5;10 lub nawet 19.  Po drugie to jest "tylko" płatność ale biorąc pod uwage że ING jest tak dużym bankiem tak "mówiącym, że liczą się ludzie"to nie wierzę, że nie są w stanie powiadomić nawet o miesiącu. Nawet jak budujesz blok to znasz termin oddania. A ta "tylko" płatność to przede wszystkim wygoda, nie trzeba miec ze soba kart tylko iść na rower z samym zegarkiem. Większość mniejszych banków to ogarnęło, tym bardziej, że Apple nie kryło, że chce wejść do Polski z tą usługą, a ING zaskoczone. Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o promocje Google Pay, a obie usługi się gryzą. Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Poranek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
14
05-04-2018
Wiadomość 503 z 573 (14 302 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Bardziej tu chodzi o to, ile ING ma płacić prowizji Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
bzyku_flashi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
30-11-2018
Wiadomość 504 z 573 (14 295 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Każdy Bank to instytucja finansowa. Wiec przedewszystkim liczą się dla nich pieniądze. To zdanie jest oczywiście opakowane w frazesy „liczą się ludzie”, ale chyba w to nie wierzysz? Prawdopodobnie Bank brał udział w pierwotnych negocjacjach z Apple, warunki im się nie podobały wiec zdecydowali „poczekać „ na lepsze. Niestety może na naszym rynku krajowym problemu by nie było, ale tutaj mówimy o Apple. Skąd wiem, że marzec? Ze względu na to, że bank ING zamieścił informacje „Wkrótce apple pay” w październiku. Jeśli uważacie, że ING wybrał tą datę to się mylicie. To apple wytycza harmonogram komunikatów. W każdym kraju w którym usługa była wprowadzona, apple poprzez bank informowała „wkrótce” co w ich mniemaniu oznacza 6 miesięcy. Usługi apple są wprowadzane we wtorki lub czasami w piątki o ile dobrze pamiętam stąd konkretne daty które napisałem. Jestem pewny, że usługa będzie dostępna w jakiś wtorek Marca. Stawiam na końcówkę.
Odpowiedz
0 Lajków
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 505 z 573 (14 266 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

@przelon tak mi się rzuciło na oczy Emotikon: Mrugający

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 506 z 573 (14 253 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ktoś pamięta rok 2016 kiedy to... analizowali pewną usługę ;-)

W załączniku zrzut z twittera...

 

---
Lemur
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 507 z 573 (13 738 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

! ! ! UWAGA ! ! !

Przypominam, że nie wolno wrzucać żadnych treści z internetu, linków, screenów, zdjęć ani innych rzeczy. Moderatorzy jak zawsze nie odzywają się, tylko EDYTUJĄ Nasze posty, żeby były zgodne z regulaminem.

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 508 z 573 (13 712 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

hahah, dobre! 

Odpowiedz
0 Lajków
misz86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
22-05-2018
Wiadomość 509 z 573 (13 354 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Mam konta w ING ale oprócz tego kredyt w mbank. W dzisiejszych czasach każdy powinien byc krok naprzód. Dlatego zamawiam karte w Mbanku, odpalam Apple Pay i wyrąbane w Ing...
Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzCz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-01-2019
Wiadomość 510 z 573 (12 558 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy