Odpowiedz
Highlighted

Przycisk "Zaloguj" w aplikacji mobilnej

Przycisk "zaloguj" umiejscowiony jest w prawym, górnym rogu, co jest nieergonomiczne. Trzymając telefon w lewej ręce nie można w łatwy sposób dosięgnąć go kciukiem. Nie zauważyłem, aby inne aplikacje bankowe miały tak to rozwiązane, niektóre od razu wywołuję ekran logowania odciskiem palca, nawet bez klikania "zaloguj".

Odpowiedz
0 Lajków
piotrek87
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
30-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 511 wyświetleń)
Highlighted

Re: Przycisk "Zaloguj" w aplikacji mobilnej

Dziękuję za sugestię, przekażę ją do odpowiedniego zespołu. Do aplikacji możesz zalogować się na kilka sposobów: klikając opcję zaloguj lub wybierając skrót np. ze stanem Twojego konta. Skróty możesz dodać wybierając opcję "dodaj skrót" przed zalogowaniem do aplikacji mobilnej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
358
99
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 462 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Operat szacunkowy - pilne

Dzień dobry,

28.04.2020 dostałam decyzję odmowną w sprawie kredytu hipotecznego. Podczas procesowania wniosku zapłaciłam za operat szacunkowy wykonany przez rzeczoznawcę współpracującego z ING.

Konsult

...

25-05-2020
Re: Pomóż aktywować kod

Podejrzewam, że błędnie wypełniasz pierwszą stronę formularza aktywacji. Najczęściej pojawia się błąd w nazwisku rodowym mamy. Jeśli podasz je inaczej niż w naszym systemie, to nie wysyłamy wtedy kodu

...

25-05-2020
Re: Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem

Sylwester Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku. Staramy się odpisać na e-mail tego samego dnia. 
Podaj nam w wiadomości prywatnej swój e-mail. Sprawdzimy, czy otrzymaliśmy od Ciebie wia

...

25-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy