Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Myśle, że termin „wkrótce” nie oznacza marca 2019 roku. Jeśli rzeczywiście by tak było to ING po prostu się ośmieszy.
Odpowiedz
0 Lajków
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 381 z 573 (12 272 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

ING już dawno się ośmieszyło Emotikon: Mrugający teraz tylko kopie coraz większy dół pod sobą Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 382 z 573 (12 263 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

@przelon też tak uważam...
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 383 z 573 (12 255 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

ING to jeden z najlepszych banków prosperujących w Polsce. Dla nich słowo „wkrótce” oznacza najbliższy możliwy termin. Nie wierze, że puścili by informacje na temat apple pay na pół roku przed jej wprowadzeniem nazywając to „ już wkrótce” . Jestem przekonany, że usługa będzie wprowadzona w tym roku. Jeśli tak się nie stanie, oznaczać to będzie, że informacja pojawiła się tylko dlatego, aby coś zrobić i nie będzie to dobrym świadectwem dla Banku.
przelon
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
20-06-2018
Wiadomość 384 z 573 (12 235 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

przelon ja niestety tak nie uważam i większość klientów której dotyczy ApplePay. Dlaczego ja tak uważam bank gdy ApplePay zmierzało do UE infdormował że interresuje się tą metodą płatności na pytania klientów odpowiadano że jak tylko pojawi się możliwość wprowadzą następnie wypowiedzi wiceprezesa z INg o wprowadzeniu przez ING jak tylko Apple wyrazi zgodę bo całą infrastrukturę pod ApplePay już posiadają a uruchomienie usługi to około 7 dni są też wypowiedzi z facebooka oraz twitera banku jak widzisz jeden z najlepszych banków i poważanych według ciebie ma się nijak do rzeczywistości a ich słowo na dzień dzisiejszy znaczy tyle co krzyśka z warzywniaka.

Odpowiedz
0 Lajków
Adi
Adi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
15-06-2018
Wiadomość 385 z 573 (12 220 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 386 z 573 (12 170 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

W takim razie stare zapowiedzi o Apple Pay w przyszłym roku niczego nie zmieniły na tle zapowiedzi „w krótce”
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 387 z 573 (12 092 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Obecnie możemy potwierdzić, że prowadzimy prace nad wprowadzeniem Apple Pay. Nie potwierdzamy daty wdrożenia podanej w artykule, są to spekulacje prasowe. Jak tylko będziemy znali dokładną datę udostępnienia usługi, poinformujemy Was o tym.

 

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 388 z 573 (12 072 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Oczywiście mogę być w błędzie ale wierzę że Apple reguluje komunikaty z banków i pozwolenie na info w Social Mediach przez bank gdzie pada obok siebie ich marka Apple Pay i słowo wkrótce nie może oznaczać prawie 6 miesiecznego okresu oczekiwania... inaczej mówiąc nie sądzę że wg Apple (a zakładam ich wpływ) wkrótce = 6 miesięcy.
Czas to rostrzygnie... może moja opinia jest bardziej życzeniowa ale jest moja ;-)
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 389 z 573 (12 064 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Pani @MonikaC .. tak lakoniczna odpowiedź zajęła Wam 9 dni ? Chyba jednak nie będę tego komentował. Proszę choć podać przedział czasowy
Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 390 z 573 (12 058 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy