Odpowiedz

Re.: Aplikacja ING na Huawei

W temacie zmieniło się tyle, że przynajmniej pracownicy banku już nie opowiadają że "sytuacja jest analizowana". Po prostu aplikacji Ing nie będzie w Appgallery. Apkę można pobrać z Aurora Store ale nie działają płatności telefonem. Jeżeli Ci na tym zależy pozostaje wybór innego banku Emotikon: Mrugający
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 51 z 75 (13 516 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Nie planujemy wprowadzenia aplikacji Moje ING do AppGallery. Nie rekomendujemy instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W ten sposób narażasz się i swoje finanse. Zalecamy instalowanie aplikacji tylko i wyłącznie z zaufanych i autoryzowanych sklepów. 
Zachęcam do zapoznania się z zasadami bezpiecznego bankowania - tutaj. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 52 z 75 (13 485 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

"Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"

 

Niestety.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 53 z 75 (14 106 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Tak odnośnie tej porady MateuszaS: "Zalecamy instalowanie aplikacji tylko i wyłącznie z zaufanych i autoryzowanych sklepów".

 

Chciałem się tylko upewnić - z tych zaufanych źródeł, w których pojawiają się zainfekowane aplikacje i ludzie tracą swoje pieniądze? Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 54 z 75 (13 907 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Obecnie nasza aplikacja dostępna jest tylko ze sklepu Google Play lub AppStore

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 55 z 75 (13 879 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Ja natomiast pobrałem aplikacje i działa bez problemu od miesiąca ale dostałem powiadomienie że chcecie mi ją zablokować ponieważ jest pobrana z nieautoryzowanego źródła!!! Dodam tyle że przez pewien okres nie było problemu mam włączoną autoryzacje behawioralną czyli na odcisk palca a tu takie coś... Wiadomość że niedługo zablokujecie mi dostęp... Jeśli coś działa i jest odpowiednio zabezpieczone to po kij chcecie to blokować...!!!??? Mam konto tu tak długo jak aplikacje ale jeśli macie zamiar mi ją zablokować to się rozstanę z ING
Wojtass1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
12-10-2022
Wiadomość 56 z 75 (13 199 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Aby bezpiecznie korzystać z aplikacji Moje ING należy ją  pobierać z autoryzowanych przez nas źródeł. Są to sklepy Google Play dla telefonów z systemem Android oraz AppStore dla telefonów iPhone. Ze względów bezpieczeństwa nie zalecamy pobierania aplikacji z innych źródeł niż wyżej wymienione sklepy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 57 z 75 (13 104 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Wszyscy rozumieją tą powtarzaną formułkę lecz nie obchodzą mnie konflikty pomiędzy USA a Chinami mieszkam w Polsce rozumiem iż usługi google są wyłączone dla firmy Huawei lecz co mnie to obchodzi większość Banków udostępniła swoje apki .Radze zapoznać się z tym artykułem  https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/41582-huawei-smartfony-certyfikat-bsi.html  .

cytat:

"Huawei jest pierwszym na świecie dostawcą inteligentnych urządzeń mobilnych, który uzyskał certyfikat ochrony prywatności ISO/IEC 27701 zweryfikowany przez British Standards Institution. Oznacza to, że firma spełnia międzynarodowe standardy prywatności w zakresie projektowania oprogramowania, a także badań i rozwoju, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność swoim użytkownikom. Co więcej, Celia, asystent głosowy od Huawei, otrzymał certyfikat ochrony prywatności ePrivacyseal, potwierdzający najwyższy poziom ochrony danych użytkowników korzystających z tego rozwiązania."

Skoro są potwierdzenia, zachowanie banku jest bezpodstawne nie udostępniacie usług Google lecz dostęp do bankowości w kraju zwanym Polska. Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zacznie zajmować się klientami swojego Banku a nie oficjalnie oszukiwać wszystkich aby przeciągnąć czas na odpowiedź .Wszyscy oprócz Was wiedzą o sprawach w których Google oszukiwało swoich klientów i miało za to sprawy w sądzie zachowanie wasze jest cyniczne .Pozdrawiam  trzeba będzie się pożegnać i przejść do innego bardziej rozwojowego Banku.!! 

nedzop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
3
16-10-2022
Wiadomość 58 z 75 (12 993 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Jestem zdania, że do banku tak jak do operatora telefonicznego nie ma się co przywiązywać... Całe szczęście jest w czym wybierać
Niech tylko wprowadzą możliwość przeniesienia numeru konta do innego banku to zrobi się wreszcie ciekawie Emotikon: Szczęśliwy

maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 59 z 75 (12 855 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

dO DNIA DZISIEJSZEGO DO GODZ 10 WSZYSTKO FUBNKCJONOWAŁAO, CO JAKO WŁASCICIEL FIRMY I STAŁY KLIENT PRZECZYTAŁAM NA CZACIE Z DORADCA CYT. TO DECYZJA BIZNESOWA, MOZNA LOGOWAC SIE DO PRZEGLADARKI, I TERAZ NAJEPSZE NIE PRACUJEMY NAD UDSTEPNIANIEM APLIKACJI MOJE ING W HUAWEI. BRAWO DLA BANKU. OD 2H MAMY PROBLEM Z FUNKCJONWANIEM U NAS FIRMY, BRAWO BANKU
Odpowiedz
0 Lajków
elektrosawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2022
Wiadomość 60 z 75 (12 831 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy