Odpowiedz

Re.: Aplikacja ING na Huawei

W temacie zmieniło się tyle, że przynajmniej pracownicy banku już nie opowiadają że "sytuacja jest analizowana". Po prostu aplikacji Ing nie będzie w Appgallery. Apkę można pobrać z Aurora Store ale nie działają płatności telefonem. Jeżeli Ci na tym zależy pozostaje wybór innego banku Emotikon: Mrugający
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 51 z 75 (13 024 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Nie planujemy wprowadzenia aplikacji Moje ING do AppGallery. Nie rekomendujemy instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W ten sposób narażasz się i swoje finanse. Zalecamy instalowanie aplikacji tylko i wyłącznie z zaufanych i autoryzowanych sklepów. 
Zachęcam do zapoznania się z zasadami bezpiecznego bankowania - tutaj. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 52 z 75 (12 993 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

"Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"

 

Niestety.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 53 z 75 (13 614 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Tak odnośnie tej porady MateuszaS: "Zalecamy instalowanie aplikacji tylko i wyłącznie z zaufanych i autoryzowanych sklepów".

 

Chciałem się tylko upewnić - z tych zaufanych źródeł, w których pojawiają się zainfekowane aplikacje i ludzie tracą swoje pieniądze? Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 54 z 75 (13 415 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Obecnie nasza aplikacja dostępna jest tylko ze sklepu Google Play lub AppStore

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 55 z 75 (13 387 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Ja natomiast pobrałem aplikacje i działa bez problemu od miesiąca ale dostałem powiadomienie że chcecie mi ją zablokować ponieważ jest pobrana z nieautoryzowanego źródła!!! Dodam tyle że przez pewien okres nie było problemu mam włączoną autoryzacje behawioralną czyli na odcisk palca a tu takie coś... Wiadomość że niedługo zablokujecie mi dostęp... Jeśli coś działa i jest odpowiednio zabezpieczone to po kij chcecie to blokować...!!!??? Mam konto tu tak długo jak aplikacje ale jeśli macie zamiar mi ją zablokować to się rozstanę z ING
Wojtass1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
12-10-2022
Wiadomość 56 z 75 (12 707 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Aby bezpiecznie korzystać z aplikacji Moje ING należy ją  pobierać z autoryzowanych przez nas źródeł. Są to sklepy Google Play dla telefonów z systemem Android oraz AppStore dla telefonów iPhone. Ze względów bezpieczeństwa nie zalecamy pobierania aplikacji z innych źródeł niż wyżej wymienione sklepy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 57 z 75 (12 612 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Wszyscy rozumieją tą powtarzaną formułkę lecz nie obchodzą mnie konflikty pomiędzy USA a Chinami mieszkam w Polsce rozumiem iż usługi google są wyłączone dla firmy Huawei lecz co mnie to obchodzi większość Banków udostępniła swoje apki .Radze zapoznać się z tym artykułem  https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/41582-huawei-smartfony-certyfikat-bsi.html  .

cytat:

"Huawei jest pierwszym na świecie dostawcą inteligentnych urządzeń mobilnych, który uzyskał certyfikat ochrony prywatności ISO/IEC 27701 zweryfikowany przez British Standards Institution. Oznacza to, że firma spełnia międzynarodowe standardy prywatności w zakresie projektowania oprogramowania, a także badań i rozwoju, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność swoim użytkownikom. Co więcej, Celia, asystent głosowy od Huawei, otrzymał certyfikat ochrony prywatności ePrivacyseal, potwierdzający najwyższy poziom ochrony danych użytkowników korzystających z tego rozwiązania."

Skoro są potwierdzenia, zachowanie banku jest bezpodstawne nie udostępniacie usług Google lecz dostęp do bankowości w kraju zwanym Polska. Może ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy i zacznie zajmować się klientami swojego Banku a nie oficjalnie oszukiwać wszystkich aby przeciągnąć czas na odpowiedź .Wszyscy oprócz Was wiedzą o sprawach w których Google oszukiwało swoich klientów i miało za to sprawy w sądzie zachowanie wasze jest cyniczne .Pozdrawiam  trzeba będzie się pożegnać i przejść do innego bardziej rozwojowego Banku.!! 

nedzop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
3
16-10-2022
Wiadomość 58 z 75 (12 501 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Jestem zdania, że do banku tak jak do operatora telefonicznego nie ma się co przywiązywać... Całe szczęście jest w czym wybierać
Niech tylko wprowadzą możliwość przeniesienia numeru konta do innego banku to zrobi się wreszcie ciekawie Emotikon: Szczęśliwy

maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 59 z 75 (12 363 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

dO DNIA DZISIEJSZEGO DO GODZ 10 WSZYSTKO FUBNKCJONOWAŁAO, CO JAKO WŁASCICIEL FIRMY I STAŁY KLIENT PRZECZYTAŁAM NA CZACIE Z DORADCA CYT. TO DECYZJA BIZNESOWA, MOZNA LOGOWAC SIE DO PRZEGLADARKI, I TERAZ NAJEPSZE NIE PRACUJEMY NAD UDSTEPNIANIEM APLIKACJI MOJE ING W HUAWEI. BRAWO DLA BANKU. OD 2H MAMY PROBLEM Z FUNKCJONWANIEM U NAS FIRMY, BRAWO BANKU
Odpowiedz
0 Lajków
elektrosawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2022
Wiadomość 60 z 75 (12 339 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy