Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

@micsaj1765 Analizujemy możliwość wprowadzenia naszej aplikacji do sklepu AppGallery, jednak na tę chwilę jest ona dostępna wyłącznie w Sklepie Play/ Appstore. Twoją sugestię przekazałem do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieję, że pozostaniesz z nami. Na najnowszych telefonach firmy Huawei wciąż możesz korzystać z Mojego ING za pomocą przeglądarki internetowej. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 31 z 75 (14 384 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

W takim bądź razie proszę o przywrócenie możliwości instalacji na system Android 5.0. W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonach.

Odpowiedz
0 Lajków
kmacon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
7
06-05-2021
Wiadomość 32 z 75 (14 326 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

kmacon, odpowiedzieliśmy już na Twój post tutaj: https://spolecznosc.ing.pl/-/Aplikacja-mobilna/Aplikacja-Android-5-0/m-p/32584#M3784. Zachęcam do kontynuowania dyskusji w jednym wątku 😉


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 33 z 75 (14 247 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Czemu ING nie chce wstawić aplikacji do app gallery? 

 

Co wam szkodzi, chyba nie jest to takie trudne bo to ten sam system. Jakoś inne banki sobie poradziły

arko11
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
16-06-2021
Wiadomość 34 z 75 (11 613 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

@arko11 Zdajemy sobie sprawę, że ta sytuacja jest kłopotliwa dla naszych klientów Emotikon: Smutny Nie podjęliśmy jeszcze decyzji o wprowadzeniu naszej aplikacji do AppGallery. Jeżeli udostępnimy swoją aplikację u tego usługodawcy, to na pewno o tym poinformujemy. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 35 z 75 (11 590 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Analizujemy możliwość udostępnienia naszej aplikacji w AppGallery. Gdy tylko coś się zmieni, na pewno damy znać. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 36 z 75 (10 554 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Od roku? A może i dłużej... Słabo. 😐
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 37 z 75 (10 546 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Ktoś kto wpadł na pomysł oznaczenia tego tematu jako rozwiązany nie za bardzo wie co to oznacza.

Temat z problemem byłby rozwiązany gdyby była aplikacja na Huawei. Przypomnę, że jej nadal nie ma i wielu ludzi ma dalej problem... 🙄 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 38 z 75 (10 376 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

Posiadacze telefonów Huawei bez google, porzućcie nadzieję na aplikację Ing dostępną w Appgallery oraz płatności nfc. Ten bank nie da rady tego zrobić, sytuacja jest “analizowana" już 2 lata Emotikon: Mrugający

Dobra informacja jest taka, że można już płacić zbliżeniowo telefonem Huawei (bez google) przez nfc w aplikacji mobilnej mBanku która jest dostępna w Appgallery
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 39 z 75 (10 005 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

Ja od nowego roku wracam do PKO, tam jest aplikacja i ciągle dodają nowe funkcje. Szkoda, ale skończyła mi się cierpliwość.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 40 z 75 (9 972 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy