Odpowiedz

Zwrot przelewu

Witam.

Otrzymaliśmy płatność od klienta niestety bez podzielnej płatności, a musi być z MPP. W związku z czym musimy klientowi zwrócić pieniądze. Czy istnieje jakaś opcja zwrotu przelewu? Czy muszę nowym przelewem wpisując wszystkie dane dokonać zwrotu?

Odpowiedz
0 Lajków
ewebro2970
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
21-05-2024
Wiadomość 1 z 5 (1 004 wyświetleń)

Re.: Zwrot przelewu

Jeśli jest to przelew w walucie PLN, to można dokonać zwrotu przelewu przez opcję "Zwróć transakcję". Ta opcja jest dostępna po wejściu w historię na dany przelew przychodzący, pojawia się on przy kwocie transakcji.




-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
161
32
02-09-2021
Wiadomość 2 z 5 (967 wyświetleń)

Re.: Zwrot przelewu

Dziękuję za odpowiedź. Tak przelew w PLN, niestety nie nie pojawia się nic takiego. W załączeniu dodałam screen jak to u mnie wygląda.

Odpowiedz
0 Lajków
ewebro2970
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
21-05-2024
Wiadomość 3 z 5 (620 wyświetleń)

Re.: Zwrot przelewu

Teraz widzimy, że korzystasz z ING Business Emotikon: Smutny Niestety w przypadku tej usługi, nie ma opcji "Zwróć" dla otrzymanego przelewu. Istnieje możliwość powielenia zlecenia, jeśli wcześniej było wysyłane już do danego kontrahenta.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
577
124
19-03-2018
Wiadomość 4 z 5 (476 wyświetleń)

Re.: Zwrot przelewu

Rozumiem.. Emotikon: Smutny Ale bardzo dziękuję za odpowiedź. Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam.

ewebro2970
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
21-05-2024
Wiadomość 5 z 5 (471 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Zadane pytania mają charakter ogólny. Dostęp to konta nie jest potrzebny żeby na nie odpowiedzieć. Analiza danych z systemu również nie jest potrzebna. Opieramy się tutaj na obowiązujących (i abstrakc...

05-08-2024
Likwidacja placówki ING w Jaśle

Czy to normalne, że oddział banku likwiduje się tak bez słowa? Wybrałem się do bankomatu i zobaczyłem naklejkę na "Nas już tu nie ma" na oknie.

W takim razie chyba czas zmienić bank na taki który stać

...

05-08-2024
Re.: Zajęcie egzekucyjne a wpływ środków ustawowo wolnych od egzekucji

Standardowo alimenty są zwolnione z zajęcia egzekucyjnego. Przez forum nie mamy jednak dostępu do systemu i Twojego konta, dlatego proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Specjaliści...

05-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy