Płatności

Odpowiedz
Highlighted

Płatności NFC Acatel 3x2019

[ Edytowane ]

Dzień dobry. Tak jak w tytule płatności mobilne Nfc Alcatel 3x2019. Właczone Nfc, transmisja danych, uaktywniona płatność telefonem w aplikacji mobilnej,zalogowany do aplikacji, oświadczenia udzielone,karta Visa, telefon wyświetla błąd "Przybliż kartę ponownie" , a na terminalu płatniczym "Transakcja odrzucona". Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (684 wyświetleń)
Highlighted

Re: Płatności NFC Acatel 3x2019

Wygląda na to, że karta powinna działać Emotikon: Smutny Zależy nam, aby to sprawdzić, dlatego prosimy - skontaktuj się z nami w sposób umożliwiający potwierdzenie Twoich danych. Możesz to zrobić na czacie po zalogowaniu do Mojego ING, na naszej infolinii (32 357 00 69) lub w oddziale. Sprawdzimy w naszych systemach, jak to wygląda, a jeśli to będzie konieczne Twój przypadek przekażemy do analizy do naszego działu technicznego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Moderator
Moderator icon
160
19
02-11-2016
Wiadomość 2 z 4 (642 wyświetleń)
Highlighted

Kontaktowałem się z Waszym biurem obsługi klienta i ostatecznie polecono mi zainstalować Google Pay. Problem rozwiązany.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (584 wyświetleń)
Highlighted

@Tomwrz świetnie, cieszę się, że kłopot został rozwiązany Emotikon: Szczęśliwy

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
127
27
26-11-2018
Wiadomość 4 z 4 (583 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: konto

Witam

Od kilku dni nie mogę się zalogować za pomocą aplikacji mobilnej. Po wpisaniu kodu pin, pojawia się znane "kółeczko", które po jakieś minucie wyrzuca kod błędu "Nie udało się pobrać danych WRP000...

10-08-2020
Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Witam, dziś wpłacając pieniądze w jednym z oddziałów w Gliwicach wpłatomat w trakcie transakcji dostał jakiejś awarii, pieniądze wciągnął nie zaksięgował tylko oddał kartę, zgłosiłam to na infolinie, ...

10-08-2020
Re: Automatyczne potwierdzenie przelewów

Cos nowego w tym temacie? 

10-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy