Odpowiedz

Wplatomat

Witam poprostu rece opadaja czlowiek zarabia ciezko pieniadze przychodzi by wplacic je na konto bo trzeba zaplacic rachunki i co wplatomat ci kradne kase nie rejestruje tranzakcji i na koncie nie ma pieniadzy dzwoniac na infolinie pani przyjmuje zgloszenie i co trzeba czekac sytuacja miala miejsce 1.01.2019 dzis mamy juz wtorek na czacie dowiaduje sie ze bankomat byl z firmy planet cash i tzreba czekac az laskawie oni przyjma zgloszenie i tu sa schody bo mnie juz krew zalewa bo nie chodzi o kwote 10zl a 4700zl nie mam zadnej pewnosvi ze pieniadze do mnie wroca a sa mi bardzo potrzebne tylko co kogo to interesuje wazne ze raty jak sie kredyt wezmie musza byc na czas !!! Czysta parodia i zlodziejstwo sprawa nadaje sie do telewizji bo widze ze takich jak ja jest wielu .... pytam kto przez ten czas oczekiwania da mi na zycie ? Kto nakarmi dziecko ? Po hu*** robicie urzadzenia ktore zawodza ? By krasc ? 

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 1 z 15 (8 807 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji Emotikon: Smutny
Reagujemy na każde zgłoszenie odnośnie naszych urządzeń.
Gdy kontaktowałeś się z nami na czacie - otrzymałeś numer reklamacji?
Czy mógłbyś mi go podać? Postaram się to dla Ciebie wyjaśnić.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 15 (8 796 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

Tak numer otrzymalem juz w piatek i tylko mam czekac 000640/022019

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 3 z 15 (8 791 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Dziękuję, że odpisałeś Emotikon: Szczęśliwy
Przekazałam informacje do odpowiedniego zespołu - zaznaczyłam, że sprawa jest pilna.
Proszę, oczekuj na naszą odpowiedź.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 15 (8 772 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

I pienizki wpłynęły  na konto za co dziekuje bo zostaly uznane warunkowo do wyjasnienia mam jednak nadzieje ze wszystko bedzie w pozadku i slicznie dziekuje za przyspieszenie sprawy i naprawde zrobcie cos z tymi wplatomatami bo juz teraz wiem ze wiecej z niego nie skorzystam wole wplacic pieniadze na poczcie lub w okienku w banku by wiecej taka sytuacja nie miala miejsca bo jest to nie komfortowe i dla banku a tym bardziej dla poszkodowanego 

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 5 z 15 (8 745 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

Dziękujemy za wszystkie informacje. Urządzenia ulegają awariom, jednak dokładamy wszelkich starań, aby zdarzało się to jak najrzadziej. Nasz serwis sprawdzi urządzenie, z którego korzystałeś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjuszJ
Były moderator
Były moderator icon
19
6
26-11-2018
Wiadomość 6 z 15 (8 739 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

no niestety te wplatomaty i ich dzialanie jest zawodne ,sam posiadam konto w ING aleprzez wieczne modernizacje w wekend serwera nic nie dociera odrazu jak wplacisz w wplatomacie , od kjakiegosczasu zastanawiam sie czy nie zlikwidowac konta w tej sieci - konkurencja daje za ta sama oplate wiecej mozliwosci i niezawodnosc- rozwazcie to ci ktorzy nie sa zadowoleni - prawo wyboru , ja napewno zmienie bank
Odpowiedz
0 Lajków
artlac1727
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-10-2019
Wiadomość 7 z 15 (7 432 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Wpłaty w naszych wpłatomatach księgujemy do 20:00, od poniedziałku do piątku. Jeśli wpłacisz pieniądze, po tej godzinie lub w dniu ustawowo wolnym, pieniądze na koncie udostępnimy od razu, zaksięgujemy je w najbliższym dniu roboczym. Oznacza to, że będziesz mógł z nich korzystać, natomiast w historii zobaczysz wpłatę kolejnego dnia roboczego. W przypadku, gdy wpłacasz pieniądze we wpłatomacie Planet Cash, z naszym logo, pieniądze mogą pojawić się na koncie w ciągu 24 godzin. Jeśli miała miejsce sytuacja, że nie udostępniliśmy Twoich pieniędzy od razu - przepraszam Cię za nią. Warto zgłaszać nam kłopoty z urządzeniem w danej lokalizacji. Dzięki temu możemy działać od razu, wysyłając tam odpowiedni zespół. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 8 z 15 (7 306 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

Witam, mój problem polega na wpłacie do wpłatomatu planet cash ing kwoty 3850 zł, wpłatomat do tej pory nie zaksiegowal wpłaty! A wpłatę robiłem 11.01.2020r, jestem w miarę nowym klientem banku ale dość często wplacałem pieniądze na konto i zawsze były niemal natychmiastowo, co w takiej Sytuacji? W jakim czasie bank rozwiązuje takie sytuacje? Pieniądze te bardzo mi są potrzebne i niewiem co robić teraz, proszę o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Kempes86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
12-01-2020
Wiadomość 9 z 15 (6 377 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

@Kempes86 skontaktuj się z nami na naszej infolinii pod numerem 323570069 - sprawdzimy sytuacje na koncie.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 15 (6 376 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy