Odpowiedz

Wplatomat połknął pieniądze

Witam
11.05 wplatomat połknął mi 9500 zl
Sprawa zgłoszona na infolinie i codziennie słyszę ze będzie warunkowe uznanie. Do dnia dzisiejszego nic takiego nie nastąpiło. 7 dni to termin ostateczny uznania reklamacji?
Odpowiedz
0 Lajków
marcincs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2020
Wiadomość 1 z 9 (4 156 wyświetleń)

Re: Wplatomat połknął pieniądze

Przykro mi, że wpłatomat nie zaksięgował Twojej wpłaty. Czy możesz mi podać numer swojego zgłoszenia? Zobaczę, czy możemy coś więcej zrobić w Twojej sprawie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 9 (4 152 wyświetleń)

Re: Wplatomat połknął pieniądze

Witam
006457/052020
Odpowiedz
0 Lajków
marcincs
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2020
Wiadomość 3 z 9 (4 144 wyświetleń)

Re: Wplatomat połknął pieniądze

Dziękuję, za numer zgorzenia. Przesyłam informacje do działu reklamacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 9 (4 135 wyświetleń)

Re.: Wplatomat połknął pieniądze

Mi wplatomat zabrał 10 tyś zł po anulowaniu kilku transakcji gdzie źle przeliczył pieniądze. Wpłacałem 19400 i zostałem z 9400 a 10 tyś połknąl. Najlepsze to ,że po niecałym miesiącu przyszła odpowiedź, że nie ma nadwyzki w wplatomacie i tyle. Reklamacja złożona drugi raz. To jest chore! Widać zostaje mi prasa, sądy i wynosić się z ing... bo jeżeli jeden raz nie doszukali się moich pieniędzy to czy druga reklamacja coś da? Jutro dzwonie do lokalnej prasy ,tak nie może być. 10 tyś zł to nie mala kwota i tyle czekania na własne pieniądze i jeszcze ten tekst ,że nie doszukano się błędu. Osiwieć idzie a jak tu po nocach spac?!
Odpowiedz
0 Lajków
tomek-platon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
12-09-2022
Wiadomość 5 z 9 (2 739 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat połknął pieniądze

Dobrze, że zgłosiłeś reklamację ponownie. Jeszcze raz zweryfikujemy wskazane urządzenie. Jeśli posiadasz numer nowego zgłoszenia również możesz nam go podesłać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 9 (2 733 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat połknął pieniądze

Nr reklamacji 009682/092022
Najgorsze, że sytuacja stała się 31 sierpnia i czekałem do dzisiaj na odpowiedź, która mnie dobiła, jak to możliwe?! To jeszcze trzeba czekać do 3 października na kolejną odpowiedź. To chore jest. Założyłem konto oszczędnościowe żeby wpłacić pieniądze a tu pieniędzy nie ma i jaka to oszczędność?! Teraz tylko kłopoty. Najśmieszniejsze, że w tym oddziale, pojechałem po paru dniach i nawet kasy nie ma i byłem namawiany żeby do wplatomatu wpłacić...
Odpowiedz
0 Lajków
tomek-platon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
12-09-2022
Wiadomość 7 z 9 (2 726 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat połknął pieniądze

Przesłałam numer Twojego zgłoszenia do działu, który zajmuje się reklamacjami. Postaramy się skrócić czas, w którym otrzymasz odpowiedź. Nie każda nasza placówka ma obsługę kasową, dlatego też zachęcamy do wpłat w urządzeniach. Przykro mi, że napotkałeś na taki kłopot podczas takiej wpłaty. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 8 z 9 (2 723 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat połknął pieniądze

Problem polega na tym, że ING polikwidowało kasy w bankach. Jestem klientem ING kilkanaście jak nie kilkadziesiąt już lat i nigdy nie było problemów.... I dodam, że to była moja druga wpłata wplatomatem i już takie coś! I najgorsze , że pieniędzy NIE MA. Bank nie widzi problemu. Napisał sobie pismo, że nie ma różnicy w wpłatomacie, którą mi zabrało. To co, pieniądze znikły jakimś cudem?! To jest po prostu niemożliwe. Nawet Pani sobie nie zdaje sprawy ile ja się nastresuje z tego powodu... Po takim piśmie, które dostałem po stracie pieniędzy to żadne "przykro mi " napewno mnie nie uspokoi....
Odpowiedz
0 Lajków
tomek-platon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
12-09-2022
Wiadomość 9 z 9 (2 701 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy