Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat zjadł pieniądze a ING nie zwróciło całości kwoty

Witam,
Tydzień temu wpłaciłam do wpłatomatu gotówkę- 3270 zł.
W momencie wpłacania urządzenie zepsuło się. Natychmiast zadzwoniłam do obsługi klienta , zgłaszając reklamację . Podczas rozmowy kilkukrotnie informowałam, że na pewno wplacalam taka gotówkę i na pewno były tam banknoty 20zl i 50 zł. Po tygodniu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji dostałam odpowiedź pozytywną. Z racji awarii systemu ING ( w dniu 09.10.2017) wiadomość dot. reklamacji przeczytalam wieczorem. I tu dostałam szoku. ING poinformowało mnie,że zwrócić moją mi tylko 2300zł!!!! Ponieważ taka wpłata widnieje w dzienniku wpłat! Ja się pytam jak ????!!!! Gdzie jest te 970 zł? Bo skoro w wiadomości potwierdzacie że pieniądze zablokowały się w kasetce, to musiała się zablokować cała kwota. Po drugie jak pracownik który sprawdza urządzenie przeoczyl nadwyżkę 970 zł!???
Ja oczywiście musiałam ponownie złożyć reklamację i pozostaje mi znowu czekać do 16.10 na rozwiązanie sprawy. NIKOGO W BANKU NIE INTERESUJE FAKT,ŻE DO 13.10 MAM ZAPŁACIC UBEZPIECZENIE SAMOCHODU -PO TO TEŻ WPŁACAŁAM GOTÓWKĘ.
Odpowiedz
0 Lajków
Nicoleta
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
10-10-2017
Wiadomość 1 z 5 (6 427 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze a ING nie zwróciło całości kwoty

Przykro mi z powodu opisanej sytuacji. Wskazany termin jest maksymalnym, w jakim rozpatrzymy złożoną reklamację. 

Przez forum nie możemy sprawdzić, na jakim etapie jest Twoja reklamacja. Informacje te możesz sprawdzić telefonicznie: 32 357 00 62 (pon.-pt.: 8.00-19.00).

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (6 399 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze a ING nie zwróciło całości kwoty

Nieprzyjemna sytuacja.

Nie pierwsze to zgłoszenie. Mam wrażenie, że poza pisaniem o terminie odpowiedzi na reklamację nic nie dzieje się w przypadku tych incydentów.

Myślę, że w wielu przypadkach nie doszłoby do incydentu gdyby informowano o wsuwaniu do kasetki ograniczonej ilości pieniędzy. 

Mało kto stosuje tą zasadę, ale lepiej "dołożyć" niż naraz włożyć całą kwotę w dodatku w banknotach o różnych nominałach.

 

 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (6 317 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zjadł pieniądze a ING nie zwróciło całości kwoty

Witam. Widzę, że nie jestem tutaj jedyna osoba, która ma problem z wciągnięta gotówką. Otóż idę do wpłatomatu, mam przy sobie gotówkę, na opłacenie sali i innych usług związanych z weselem oraz spłaty samochodu. Połowę gotówki wpłatomat przyjmuje, natomiast druga polowe wciąga i po chwili pojawia się komunikat "wpłatomat nieczynny". Szybka reakcja z mojej strony, spisuje reklamację z pracownica banku. Pani informuje, że raczej w tym tygodniu powinna być informacja z decyzją zwrotną. Do tej pory nic, ani decyzji zwrotnej, ani pieniędzy na koncie.. Co chwilę dostaje telefon, ludzie się niecierpliwią, a ja nie mam za co zapłacić, ponieważ moja gotówką jest "zamrożona". Czy jesteście w stanie zrobić coś, żeby przyspieszyć ten proces? Jak to w ogóle jest, że na swoje pieniądze człowiek musi czekać tyle czasu? Wiadomo przecież, że zwykły "Kowalski" nie ma milionów na koncie i skoro wpłacam te pieniądze na konto to znaczy, że potrzebuję je na juz. Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy oto numer 016801/062020.
Odpowiedz
0 Lajków
Izadra290
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
25-06-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 785 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zjadł pieniądze a ING nie zwróciło całości kwoty

Izadra290, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę jednak o zachowanie ciągłości rozmowy w jednym wątku. Na Twój wpis odpowiedzieliśmy już tutaj.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 5 (2 764 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy