Odpowiedz

Odział Elbląg, CH Ogrody

Zamierzam omijać wasz bank z daleka. Nie można spokojnie przejść na zakupy, a bywam tam dość regularnie, by nie zostać zaczepiony by założyć konto. "Zaczepiony" to mało powiedziany, raczej napastowany i przegadany. Nie można powiedzieć NIE, wielokrotnie można słyszeć jak nawet inni ludzie kłamią, że założyli konto czy nie ukończyli 18 lat, tylko żeby pracownicy dali im spokój.

 

Zdaje sobie sprawę, że to taka praca i można nie kojarzyć twarzy nawet któryś raz z rzędu, ale nazywa się już nękaniem, kiedy człowiek po raz 3 powtarza NIE, a pracownik dalej nakłania do założenia konta. Mam więcej przykładów - nazbierało się miesiącami: branie na litość, zakładanie konta w innym banku nawet jeśli człowiek nie chce zmieniać banku, czy upewnianie się "jaki kolor ma aplikacja mobilna" by potwierdzić czy na pewno jest założone konto.

 

Mam dosyć zmieniania trasy robienia zakupów, tylko po to by nie zostać zaczepionym. Na pewno nie założę konta w waszym banku.

Odpowiedz
0 Lajków
asiorel
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 480 wyświetleń)

Re: Odział Elbląg, CH Ogrody

Dziękujemy za sygnał. Sytuacje, które opisujesz nie są zgodne z naszymi standardami obsługi. Przylizaliśmy te informacje do odpowiednich osób.
Przepraszamy za niedogodności. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1051
213
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 394 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Błąd dla iOS 17

Mam ten sam problem.

iOS17 dla deweloperów jest od czerwca, a ING dopiero tydzień temu się o tym dowiedziało.

Na infolinii po sprawdzeniu prób logowania okazało się, że za każdym razem gdy wyskakuje błą

...

29-09-2023
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

W tym zapisie:

 

12) dodaje się art. 70a w brzmieniu:

„Art. 70a. Przepis art. 73 ust. 11 ustawy zmienianej w art. 38, w brzmieniu nadanym niniejszą ustawą, stosuje się również do kredytu hipotecznego, kt

...

29-09-2023
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Ewentualnie gdzie bank ma argument aby odrzucić reklamacje to moment złożenia wniosku o zawieszenie rat. Jeżeli ktoś złożył wniosek przed wejściem w życie tej poprawki to w obowiązują go zasady z pier

...

29-09-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy