Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w ciągu 2-3 dni roboczych, niestety mamy właśnie 3 dzień roboczy i reklamacja dalej jest rozpatrywana Emotikon: Smutny

 

Są to dla mnie znaczące środki, więc chciałem zapytać ile takie sprawy zazwyczaj trwają i czy sam proces da się przyspieszyć? 

Numer reklamacji to 111318/032024

Odpowiedz
0 Lajków
rszjkb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
11-04-2021
Wiadomość 1 z 8 (1 136 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

Witam jestem w identycznej sytuacji z tym że na początku chciałem wpłacić pieniądze u pań w kasie Zostałem poinformowany że od tego naliczana jest prowizja i pani zleciła mi skorzystanie z wpłatomatu przed czym fizycznie sprawdziła pieniądze i przeliczyła ich ilość Naiwnie zaufałem Pani i po chwili pieniądze znalazły się w bankomacie który po jakimś czasie poprostu się zaciął i wypluł kartę Pani z którą rozmawiałem została odrazu poinformowana jednak stwierdziła że nic nie może na to poradzić i że mogę jedynie złożyć reklamację i czekać! W jednym momencie zostałem bez gotówki i to w placówce banku co gorsza po zapytaniu pani ile wynosiła prowizja za wpłatę przez kasę odpowiedziała zawrotną kwota 10 zł!! Czysty absurd człowiek odchodzi od zmysłów i nie śpi po nocach przez proste niedoinformowanie Nikogo nie obchodzi że ktoś ma zobowiązania finansowe i na dodatek nie wiadomo czy wogole odzyskam całą kwotę Jestem w szoku że te wpłatomaty nadal funkcjonują na tym forum jest pełno ludzi których spotkało to samo którym naprawdę współczuję
Odpowiedz
0 Lajków
Mich97
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
19-03-2024
Wiadomość 2 z 8 (1 087 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

@Mich97 przykro mi z powodu tej sytuacji. Prosimy, podaj numer reklamacji. Przekażemy prośbę o przyspieszenie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 8 (1 077 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

112930/032024
Odpowiedz
0 Lajków
Mich97
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
19-03-2024
Wiadomość 4 z 8 (1 075 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

Mam nadzieję, że kłopot z wpłatą udało się już wyjaśnić. W przypadku dodatkowych kwestii zapraszam Cię do kontaktu z naszym czatem w Moim ING Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 8 (861 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

Niestety kłopot z wpłata nadal jest mimo wielu prób kontaktu telefonicznych czy pisemnych i zapewniania że pieniądze się nie zgubią nadal nie uzyskałem żadnej odpowiedzi co się dzieje z moimi pieniędzmi Udało mi się uzyskać jedynie zgodę na uznanie warunkowe które nie rozwiązuje problemu Poza tym pod statusem reklamacji poza wiadomością że jest w trakcie analizy widnieje też informacja Wydłużyliśmy czas odpowiedzi Co to może oznaczać?
Odpowiedz
0 Lajków
Mich97
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
19-03-2024
Wiadomość 6 z 8 (856 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

Uznanie warunkowe to sytuacja, w której wpłacamy pieniądze na Twoje konto, jeszcze zanim rozpatrzymy reklamację. Dzięki temu masz do dyspozycji pieniądze, a my mamy czas, by spokojnie wyjaśnić Twoją sprawę. W odpowiedzi na zgłoszenie znajdziesz informację, do kiedy udostępnimy pieniądze na Twoim koncie więc wydaje mi się, że nie wygląda to tak źle. Zdarza się, że musimy wydłużyć reklamację, gdy np. czekamy na dodatkowe informacje i przeliczenie urządzenia. Informację o uznaniu warunkowym znajdziesz w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 7 z 8 (853 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze

W mojej sytuacji sprawa została rozwiązana po czterech dobach Niedawno dostałem wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i powiedzieć że nadeszła ulga to jak nie powiedzieć nic. Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość jednak już zawsze będę miał uraz do wpłatomatów
Odpowiedz
0 Lajków
Mich97
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
19-03-2024
Wiadomość 8 z 8 (800 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy