Odpowiedz

Wpłatomat nie wydał pieniędzy

Dotyczy zgłoszenie nr 119257/022024

w dniu 26.02.2024 po godz. 20 dokonywałem wpłaty gotówki we wpłatomacie PNET4708, ul. Władysława Broniewieskiego, 44-217 Rybnik

Podczas liczenia pieniędzy przez bankomat został wyświetlony komunikat błędu o uszkodzonych/nierozpoznanych banknotach i gotówka została zwrócona w niepełnej kwocie. Brakująca kwota to 1700zł. 

Awarię zgłosiłem poprzez formularz reklamacyjny w ING.

Proszę o pilną interwencję, ponieważ brakujące środki są mi niezbędne do pokrycia zobowiązań. Sytuacja ta nie powinna mieć miejsca - w momencie rozpoznania błędnych banknotów, bankomat powinien wydać w całości wszystkie włożone banknoty do kasety.

Czy ktoś z Was podobną sytuację zgłaszał na policję w celu pilnego zabezpieczenia materiałów dowodowych, monitoring itp?

Widzę że problem pojawia się wśród różnych użytkowników bardzo często. Sytuacja jest nieakceptowalna i powinna zakończyć się pozwem. 

Odpowiedz
0 Lajków
tomasz_b1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-02-2024
Wiadomość 1 z 2 (923 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie wydał pieniędzy

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Przesłaliśmy prośbę o przyspieszenie. Proszę sprawdź, czy otrzymałeś już odpowiedź z naszej strony. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (871 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy