Odpowiedz

Wypłata Euro w Polsce z konta walutowego Euro

Dzień dobry,

Jadę na wakacje do Włoch i muszę zamienić złotówki na euro (w gotówce). Akurat mam konto walutowe euro i może byłoby taniej wpłacić złotówki na konto, zamienić je w kantorze ING na euro, a następnie wypłacić euro z placówki ING niż udawać się do zwykłego kantoru? Pobierana jest przy tym jakaś prowizja czy to jest taka prosta sprawa jak myślę?

Pozdrawiam 

Piotr 

Odpowiedz
0 Lajków
PiotrGodzik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (571 wyświetleń)

Re: Wypłata Euro w Polsce z konta walutowego Euro

Za wpłatę pieniędzy w kasie pobieramy prowizję 10 zł. Prowizji unikniesz, jeśli wpłatę zrobisz na konto Komfort lub Active. Jeśli do przewalutowania wybierzesz Kantor dostępy w bankowości w zakładce Usługi, to skorzystasz z indywidualnego przewalutowania bez prowizji. W Kantorze możesz sprawdzić aktualny kurs. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
426
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Cashback BLIKIEM

A czemu się ma nie dać?

25-06-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

W Alior Bank, Velo Bank, Millennium, Pekao i Santander jest możliwość wypłaty cashbeku Blikiem. Dlaczego takiej opcji nie ma w ING Banku Śląskim ? Czy da się zapłacić za zakupy samym Blikiem ?

25-06-2024
Oko bonus nowe warunki

Witam. Mam pytanie o nową promocję oko bonus na nowe środki i warunkek 15 transakcji bezgotówkowych
1. Jeśli ktoś jest właścicielem konta ror i będzie miał oko bonus, to czy ten warunek jeśli będzie sp...

25-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy