Odpowiedz

AWARIA MODUŁU WPŁAT

Proszę o pomoc. W dniu 27.05.2024r. dokonywałam wpłaty kwoty 1500 pln we wplatomacie planet cash. Wplatomat zabrał pieniądze, po czym pojawił się komunikat 'awaria modułu wpłat'. Nie otrzymałam wydruku, pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie.
Otrzymałam informację, że reklamacja zostanie rozpatrzona do 17.06.2024 r. Dla mnie to za długo, pieniądze były przeznaczone do spłaty bieżących zobowiązań. Jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest bardzo odległy.
Nr reklamacji 117601/052024
Bardzo bym prosiła o przyśpieszenie tej procedury.
Odpowiedz
0 Lajków
justiii_ii
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (525 wyświetleń)

Re.: AWARIA MODUŁU WPŁAT

Termin, który podajemy przy zgłoszeniu jest ostatecznym (najpóźniej do). Sprawy związane z awariami urządzeń rozwiązujemy tak szybko, jak to możliwe - zwykle do kilku dni. Numer Twojej reklamacji przekazałem do działu reklamacyjnego celem pilnego rozpatrzenia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (403 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy