Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął pieniądze...

Wczoraj w Inowrocławiu udałem się do wpłatomatu ING przy ul. Solankowej 8. Miałem niecałe 3000 zł. Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty oddał tylko kartę i pokazał błąd. Zostałem się bez grosza praktycznie... numer sprawy 023036/072021. Nie mogę czekać do 13 sierpnia bo poprostu nie mam innych pieniędzy. Nigdy nie miałem z tym bankiem żadnych problemów ale to to jest jakaś paranoja ... Proszę o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Zbizac5095
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-07-2021
Wiadomość 1 z 5 (2 694 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął pieniądze...

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe, a podany termin jest maksymalnym czasem odpowiedzi.

Przekazałam numer Twojej reklamacji do odpowiedniej jednostki w naszym banku z prośbą o pilną realizację.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 5 (2 694 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął pieniądze...

Dziś dzwoniłem by dowiedzieć się kiedy mogę spodziewać się moich pieniędzy . Mam czekać ... Tyle że pozbawiliście mnie jedynych środków do życia nie mam za co dojechać do pracy o jedzeniu nie wspomnę . Co ja mam robić ?
Odpowiedz
0 Lajków
Zbizac5095
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-07-2021
Wiadomość 3 z 5 (2 634 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął pieniądze...

W takich sytuacjach musimy sprawdzić wpłatę. Dlatego może to potrwać. Skontaktowaliśmy się z zespołem reklamacyjnym i poprosiliśmy o szybsze rozpatrzenie zgłoszenia. To wszystko, co możemy tutaj zrobić Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 5 (2 604 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął pieniądze...

Proszę, sprawdź czy Twoja reklamacja została już rozpatrzona.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 5 z 5 (2 418 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy