Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Witam serdecznie. We wtorek 18.02.2020 koło godz.20 dokonywałam wpłaty ok. 10 tyś. zł. Włożyłam pieniądze do środka po czym została zamknieta blokada i po kilku sekundach pojawił się komunikat, że możliwość wpłaty jest zablokowana. Pieniędzy nawet nie zdążyło przeliczyć, a jednocześnie mi ich nie wydało a kartę zwróciło. Jestem załamana, pn. 26.02.2020 wylatuję do Azji na miesiac i do tego czasu potrzebuje pieniądze. Zgłosiłam sprawę do banku. Czekam na reklamację. Nr zgłoszenia:013470/022020 Czy jest możliwość przyspieszenia procedury ? Emotikon: Smutny((((( strasznie mi zależy.
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 538 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

[ Edytowane ]

@dominikalada123 Dziękuję za Twoje zgłoszenie i przepraszam Cię za tę sytuację. Przekazaliśmy prośbę o pilne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia do kolegów i koleżanek z odpowiedniego zespołu. Zrobimy co możemy żeby zdążyć z rozpatrzeniem zgłoszenia przed Twoim wylotem. Życzę Ci udanego pobytu w Azji. Mam nadzieję, że spędzisz tam niezapomniane chwile, którymi podzielisz się z nami po powrocie Emotikon: Szczęśliwy

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 532 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Dziękuję bardzo za pomoc. Będę czekała na informacje dot. moich pieniędzy. Mam nadzieję, że wyjazd bedzie udany, bez zbędnego stresu.Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 513 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

dominikalada123 Czy Twoja sprawa już się wyjaśniła? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 339 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy