Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Witam serdecznie. We wtorek 18.02.2020 koło godz.20 dokonywałam wpłaty ok. 10 tyś. zł. Włożyłam pieniądze do środka po czym została zamknieta blokada i po kilku sekundach pojawił się komunikat, że możliwość wpłaty jest zablokowana. Pieniędzy nawet nie zdążyło przeliczyć, a jednocześnie mi ich nie wydało a kartę zwróciło. Jestem załamana, pn. 26.02.2020 wylatuję do Azji na miesiac i do tego czasu potrzebuje pieniądze. Zgłosiłam sprawę do banku. Czekam na reklamację. Nr zgłoszenia:013470/022020 Czy jest możliwość przyspieszenia procedury ? Emotikon: Smutny((((( strasznie mi zależy.
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 570 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

[ Edytowane ]

@dominikalada123 Dziękuję za Twoje zgłoszenie i przepraszam Cię za tę sytuację. Przekazaliśmy prośbę o pilne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia do kolegów i koleżanek z odpowiedniego zespołu. Zrobimy co możemy żeby zdążyć z rozpatrzeniem zgłoszenia przed Twoim wylotem. Życzę Ci udanego pobytu w Azji. Mam nadzieję, że spędzisz tam niezapomniane chwile, którymi podzielisz się z nami po powrocie Emotikon: Szczęśliwy

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 564 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Dziękuję bardzo za pomoc. Będę czekała na informacje dot. moich pieniędzy. Mam nadzieję, że wyjazd bedzie udany, bez zbędnego stresu.Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 545 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

dominikalada123 Czy Twoja sprawa już się wyjaśniła? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 371 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My nadal czekamy. Dzisiaj czwarty dzień roboczy.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy