Odpowiedz

Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Witam serdecznie. We wtorek 18.02.2020 koło godz.20 dokonywałam wpłaty ok. 10 tyś. zł. Włożyłam pieniądze do środka po czym została zamknieta blokada i po kilku sekundach pojawił się komunikat, że możliwość wpłaty jest zablokowana. Pieniędzy nawet nie zdążyło przeliczyć, a jednocześnie mi ich nie wydało a kartę zwróciło. Jestem załamana, pn. 26.02.2020 wylatuję do Azji na miesiac i do tego czasu potrzebuje pieniądze. Zgłosiłam sprawę do banku. Czekam na reklamację. Nr zgłoszenia:013470/022020 Czy jest możliwość przyspieszenia procedury ? Emotikon: Smutny((((( strasznie mi zależy.
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 564 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

[ Edytowane ]

@dominikalada123 Dziękuję za Twoje zgłoszenie i przepraszam Cię za tę sytuację. Przekazaliśmy prośbę o pilne rozpatrzenie Twojego zgłoszenia do kolegów i koleżanek z odpowiedniego zespołu. Zrobimy co możemy żeby zdążyć z rozpatrzeniem zgłoszenia przed Twoim wylotem. Życzę Ci udanego pobytu w Azji. Mam nadzieję, że spędzisz tam niezapomniane chwile, którymi podzielisz się z nami po powrocie Emotikon: Szczęśliwy

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 558 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

Dziękuję bardzo za pomoc. Będę czekała na informacje dot. moich pieniędzy. Mam nadzieję, że wyjazd bedzie udany, bez zbędnego stresu.Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
dominikalada123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 539 wyświetleń)

Re: Wpłata ok 10 tyś. Brak środków. Pomocy.

dominikalada123 Czy Twoja sprawa już się wyjaśniła? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 365 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy