Odpowiedz

Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Chciałam wyrazić swoje i innych mieszkańców osiedla i ościennych miejscowości, (nie da się inaczej tego powiedziec) ogromne oburzenie faktem likwidacji oddziału przy ul. Kolbego. Jest to jedyny oddział i jedyny bankomat i wplatomat w promieniu prawie 10 km. Następny znajduje się w centrum miasta. Korzystanie z tego niesie za sobą ogrom niewygód, m.in. duża strata czasu. Zwłaszcza w okresie przedswiqteczjym, uważam że likwidacja oddziału to pomysł wprost poroniony. Nie zapytano żadnego z klientów Waszego banku, czy takie rozwiązanie jest komukolwiek z nas na rękę. Otóż mogę odpowiedzieć w imieniu wszystkich: nie, takie rozwiązanie nie jest nam na rękę. Dojazd do centrum, dziesiątki minut spędzone w korkach (przecież rok wyborczy to rok remontów dróg, a u nas praktycznie za każdym rogiem jest coś zmodernizowane, brak miejsc parkingowych i wiele innych drazniacych czynników. Ktoś, kto wpadł na genialny pomysł likwidacji oddziału , bankomatu i wplatomatu, słabo zna nasze miasto i nie ma zielonego pojęcia, jak wiele niewygodnych konsekwencji niesie za sobą likwidacja tego miejsca. Z całą pewnością, gro klientów postanowi przenieść swój rachunek do prężnie rozwijającego się na Osowej Górze banku PKO. Ten bank ma swoje dwa oddziały na osiedlu, jeden obok drugiego. Są bankomaty i wplatomaty.
Chyba, że w tej sprawie jest jakieś drugie dno, i znikoma ilość bankomatów ING niedługo będzie jeszcze niższa. Aż w końcu cały bank przestanie istnieć??
Jest mi strasznie przykro, że po wielu latach posiadania u Was konta, będę zmuszona (I nie tylko ja) przenieść je do innego, bardziej przyjaznego banku.
DorotaeR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
29-11-2018
Wiadomość 1 z 9 (9 640 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Rozumiemy, że zamknięcie oddziału banku może wiązać się z różnymi opiniami. Nie mniej jednak większość dyspozycji w naszym banku można już realizować zdalnie (telefonicznie oraz w Moim ING). Co do bankomatu i wpłatomatu to nadal są one dostępne przy ulicy Kolbego 48. Sprawdziliśmy, że działają one poprawnie i nasi klienci mogą z nich nadal korzystać. Mamy nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję i pozostaniesz w grupie naszych klientów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 9 (9 488 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Dzien dobry, dziś bankomat został zlikwidowany... Macie Państwo jakiś pomysł na dalsze korzystanie z bankomatu i wpłatomatu dla swoich klientów z Osowej Góry? Dojeżdżanie 10 km do centrum miasta w celu wypłacenia lub wpłacenia gotówki jest kiepskim rozwiązaniem. Jeśli nie to niestety tracicie wieloletniego klienta. Pozdrawiam.
Nika_dc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
03-12-2018
Wiadomość 3 z 9 (9 418 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

A podobno LICZĄ SIĘ LUDZIE!

Ryszard55
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
02-12-2018
Wiadomość 4 z 9 (9 383 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

[ Edytowane ]

Dziękuję za sygnał. Przekazałam go do odpowiedniego zespołu. Na ten moment, nie planujemy udostępnienia bankomatu/wpłatomatu przy ulicy Kolbego. Najbliższe urządzenie możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 5 z 9 (9 331 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Dziękuję za odpowiedź. Muszę przyznać, że nie rozumiem takiej decyzji, a wręcz czuję się trochę oszukana. W sytuacji, w której doliczane są prowizje do wypłat z obcych bankomatów, likwidacja oddziału i nie pozostawienie chociaż bankomatu jest brakiem poszanowania wielu klientów. Osowa Góra jest dzielnicą dość mocno oddaloną od centrum miasta i myślę, że dzięki temu, że był tu Oddział Ing, wiele osób korzystało z oferty Państwa banku. Teraz po likwidacji bankomatu przy ul. Kolbego do najbliższego bankomatu ING mamy co najmniej 10 km. Mój wniosek jest taki, że większość tych klientów zmieni bank - ja na pewno.  

Nika_dc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
03-12-2018
Wiadomość 6 z 9 (9 305 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Spoiler
W którym miejscu na Osowej Górze będzie znajdował się wpłatomat i.....czy w ogóle będzie się znajdował???? W przeciwnym wypadku z całą rodziną będę zmuszona do zmiany banku!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Małgorzataaaaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2018
Wiadomość 7 z 9 (9 277 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

[ Edytowane ]

Skandal!!! Chociaż bankomat mógł zostać!!!

Odpowiedz
0 Lajków
Małgorzataaaaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2018
Wiadomość 8 z 9 (9 275 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Nika_dc Rozumiem, że możesz się tak czuć i myślisz o zmianie banku Emotikon: Smutny Najbliższy bankomat znajdziesz Szułczyńskiej 2. Czy słyszałaś o usłudze Cashback? Dzięki niej możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę podczas transakcji kartą płatniczą do konta.
Usługa jest dostępna:
- w Polsce, w punktach oznaczonych logo Cashback,
- dla kart debetowych wydanych do kont w walucie PLN i EUR.

Możesz jednorazowo wypłacić do 300 zł (karty Visa) i 500 zł (karty MasterCard i Maestro), niezależnie od kwoty, jaką wydasz na zakupy. 

Małgorzataaaaaa Nie mam teraz informacji o udostępnieniu wpłatomatu w tej lokalizacji. Najbliższe urządzenie znajduje się przy ulicy Zagłoby 1. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 9 z 9 (9 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy