Odpowiedz

Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Chciałam wyrazić swoje i innych mieszkańców osiedla i ościennych miejscowości, (nie da się inaczej tego powiedziec) ogromne oburzenie faktem likwidacji oddziału przy ul. Kolbego. Jest to jedyny oddział i jedyny bankomat i wplatomat w promieniu prawie 10 km. Następny znajduje się w centrum miasta. Korzystanie z tego niesie za sobą ogrom niewygód, m.in. duża strata czasu. Zwłaszcza w okresie przedswiqteczjym, uważam że likwidacja oddziału to pomysł wprost poroniony. Nie zapytano żadnego z klientów Waszego banku, czy takie rozwiązanie jest komukolwiek z nas na rękę. Otóż mogę odpowiedzieć w imieniu wszystkich: nie, takie rozwiązanie nie jest nam na rękę. Dojazd do centrum, dziesiątki minut spędzone w korkach (przecież rok wyborczy to rok remontów dróg, a u nas praktycznie za każdym rogiem jest coś zmodernizowane, brak miejsc parkingowych i wiele innych drazniacych czynników. Ktoś, kto wpadł na genialny pomysł likwidacji oddziału , bankomatu i wplatomatu, słabo zna nasze miasto i nie ma zielonego pojęcia, jak wiele niewygodnych konsekwencji niesie za sobą likwidacja tego miejsca. Z całą pewnością, gro klientów postanowi przenieść swój rachunek do prężnie rozwijającego się na Osowej Górze banku PKO. Ten bank ma swoje dwa oddziały na osiedlu, jeden obok drugiego. Są bankomaty i wplatomaty.
Chyba, że w tej sprawie jest jakieś drugie dno, i znikoma ilość bankomatów ING niedługo będzie jeszcze niższa. Aż w końcu cały bank przestanie istnieć??
Jest mi strasznie przykro, że po wielu latach posiadania u Was konta, będę zmuszona (I nie tylko ja) przenieść je do innego, bardziej przyjaznego banku.
DorotaeR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
29-11-2018
Wiadomość 1 z 9 (9 646 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Rozumiemy, że zamknięcie oddziału banku może wiązać się z różnymi opiniami. Nie mniej jednak większość dyspozycji w naszym banku można już realizować zdalnie (telefonicznie oraz w Moim ING). Co do bankomatu i wpłatomatu to nadal są one dostępne przy ulicy Kolbego 48. Sprawdziliśmy, że działają one poprawnie i nasi klienci mogą z nich nadal korzystać. Mamy nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję i pozostaniesz w grupie naszych klientów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 9 (9 494 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Dzien dobry, dziś bankomat został zlikwidowany... Macie Państwo jakiś pomysł na dalsze korzystanie z bankomatu i wpłatomatu dla swoich klientów z Osowej Góry? Dojeżdżanie 10 km do centrum miasta w celu wypłacenia lub wpłacenia gotówki jest kiepskim rozwiązaniem. Jeśli nie to niestety tracicie wieloletniego klienta. Pozdrawiam.
Nika_dc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
03-12-2018
Wiadomość 3 z 9 (9 424 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

A podobno LICZĄ SIĘ LUDZIE!

Ryszard55
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
02-12-2018
Wiadomość 4 z 9 (9 389 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

[ Edytowane ]

Dziękuję za sygnał. Przekazałam go do odpowiedniego zespołu. Na ten moment, nie planujemy udostępnienia bankomatu/wpłatomatu przy ulicy Kolbego. Najbliższe urządzenie możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 5 z 9 (9 337 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Dziękuję za odpowiedź. Muszę przyznać, że nie rozumiem takiej decyzji, a wręcz czuję się trochę oszukana. W sytuacji, w której doliczane są prowizje do wypłat z obcych bankomatów, likwidacja oddziału i nie pozostawienie chociaż bankomatu jest brakiem poszanowania wielu klientów. Osowa Góra jest dzielnicą dość mocno oddaloną od centrum miasta i myślę, że dzięki temu, że był tu Oddział Ing, wiele osób korzystało z oferty Państwa banku. Teraz po likwidacji bankomatu przy ul. Kolbego do najbliższego bankomatu ING mamy co najmniej 10 km. Mój wniosek jest taki, że większość tych klientów zmieni bank - ja na pewno.  

Nika_dc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
03-12-2018
Wiadomość 6 z 9 (9 311 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Spoiler
W którym miejscu na Osowej Górze będzie znajdował się wpłatomat i.....czy w ogóle będzie się znajdował???? W przeciwnym wypadku z całą rodziną będę zmuszona do zmiany banku!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Małgorzataaaaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2018
Wiadomość 7 z 9 (9 283 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

[ Edytowane ]

Skandal!!! Chociaż bankomat mógł zostać!!!

Odpowiedz
0 Lajków
Małgorzataaaaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-12-2018
Wiadomość 8 z 9 (9 281 wyświetleń)

Re: Likwidacja oddziału Bydgoszcz Kolbego

Nika_dc Rozumiem, że możesz się tak czuć i myślisz o zmianie banku Emotikon: Smutny Najbliższy bankomat znajdziesz Szułczyńskiej 2. Czy słyszałaś o usłudze Cashback? Dzięki niej możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę podczas transakcji kartą płatniczą do konta.
Usługa jest dostępna:
- w Polsce, w punktach oznaczonych logo Cashback,
- dla kart debetowych wydanych do kont w walucie PLN i EUR.

Możesz jednorazowo wypłacić do 300 zł (karty Visa) i 500 zł (karty MasterCard i Maestro), niezależnie od kwoty, jaką wydasz na zakupy. 

Małgorzataaaaaa Nie mam teraz informacji o udostępnieniu wpłatomatu w tej lokalizacji. Najbliższe urządzenie znajduje się przy ulicy Zagłoby 1. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 9 z 9 (9 205 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy